Warhammer 40,000: Heroes of Black Reach

xxxxxxxxxx hodnoceno 5x (Seznam vlastníků)

Warhammer 40,000: Heroes of Black Reach - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: desková hra
Čeština: undefined
Vydavatelé: Devil Pig Games
Autoři: Yann et Clem
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Rozšíření

Nepřemýšlel někdo nad objednáváním u nás nedostupných rozšíření a promo ze stránek DPG? Koukal jsem, že poštovné se zasekne na 20 €, takže aspoň ve dvou už je to docela přijatelné.
Hra je parádní, ale některé možnosti, které nabízí hlavní krabice se dají realizovat až díky rozšíření (např. orčí letadlo). Jako kompletistu mě to pochopitelně nenechává chladným.
19.3.2019 15:40:59 | Upraveno autorem (porovnej)

exp.
Čau

Ale jo, pořád na to koukám. :-)
Určitě se nějak domluvíme. Sice oba Reinforcements bych asi sehnal na BGG, ale domluva nějak vázne. Do těch ostatních serepetiček bych šel. Ale problém je, že nikde nemůžu najít váhu jed. komponent.
Další možnost je nechat si to zaslat na www.nakupynemecko.cz a tedy získat 0,- poštovné z DPG při nákupu nad 100E.

J.

19.3.2019 17:22:25

taky váhám
pokud do toho půjdete, tak se připojím

19.3.2019 17:40:31

Pokud možno...
Pokud by bylo možno, rád bych se ke koupi expanzí přidal.

19.3.2019 18:00:58

:)
Napadá mně několik možností:
1) udělat tady seznam, poslat do těch tuším 2 českých eshopu co prodávají základ jestli by to neobjednali a za kolik, výhoda by byla že by nám to mohli naposílat každému, přinejmenším ten základ mají levněji než z toho eshopu bez poštovného. Tady s nabízí otázka jestli ale ten základ v českém eshopu obsahuje to free plato navíc jako když to vezmeme přímo od devil pigs. Koukám v cz eshopu vyprodaná expanze Vanguard Veteran Squad za 300, naproti tomu eshop devil pig 20 euro=520 Kč ovšem s expanzí FREEBOOTERZ dohromady, obdobně v českém eshopu úložný systém asi o stovku dráž

2) https://www.devil-pig-games.com/en/frais-de-livraison/ tabulka poštovného, česká republika je zona 4, tzn. zásilka 1 gram je 18 Euro, a zásilka 11 kg je 24 Euro
Shipping rates are free in Zone 1 to 3 for orders of 100 € or more.
Do zony 2 spadá Německo, při objednávce nad 100 Euro poštovné zadarmo. Poku by se to poslalo na virtuální adresu mailbox.de tak umí za 150 Kč se vším všudy jako balík do balíkovny, nebo do 200 na poštu

3) vpodstatě každý chce asi ty 2 velké expanze po 30 eurech..to už je samo o sobě 60..nabízí se otázka pokud bychom toho vzali kotel jestli by nám nepřihodili něco navíc..přeci jen jsou napůl v bankrotu a dva hrdinové za 5/10 Euro jsou dost úlet...ty 2 velké expanaze mi přijdou ok...hrdinové mi přijdou cenově mimo..navíc ty hrdiny tam mají ve vysokém rozlišení to si tak koledují aby si je člověk natiskl... u drop zone a Vanguard squad – Freebooterz, to jsou dohromady 4 plata jednotek za 45 vs 5 plat za 30 ve velké expanzi

EDIT: Tak jsem ještě poštudoval, 2 velké expanze určitě, drop zone 1 mi přijde v zásadě zbytečné, drtivá většina jeho obsahu je v základu a velkých expanzích, hrdinové jsou drazí a asi bych je i proxnul...marinácká vanguard squad je elitní verze assault marináků, nepřijde mi to jako bůhví jaké terno...FREEBOOTERZ v té orkské části se neorientuji..touhle dvojexpanzí si jist nejsem...vychází to asi na dvojnásobek a něco mi říká že člověk neohraje ani ty velké expanze, možná bych poštřil. viz níže

We’ll start by expanding the HoBR range. In 2019, we will do two P500 campaigns, each with two expansions.
On the program: a Goff Stompa, Bad Moons, Evil Sunz and Ultramarines, as well as new terrain allowing you to vary your battlefields.
We will show you visuals in due course, and either way, before launching the P500 campaigns.
We currently are working on a new core box, in a format similar to that of HoBR (a core box, two reinforcement packs, a few additional products and a storage system), offering you new ways to explore another theatre of operations. I am pleased to announce the release of:
HEROES OF VALEDOR
After the Ultramarines and Orks, we’ll now develop the Eldars and Tyrannids.
Delivery of this new range is scheduled for the first half of 2020.

U těch expanzí p500 jsem zahlédl orkského titana, dle ilustrace marinácké motorkáře

Čím víc se v tom hrabu tak tím víc směřuji k tomu, že v tento moment ty 2 velké expanze budou bohatě stačit a možná by stálo za to oslovit český obchod ve stylu, chceme tohle, jsme schopni to vzít odsud za tolik, za kolik jste to schopní dodat vy.

Ještě jsem se proklikal nevím jak na věrnostní slevu
ORDERS DISCOUNT
from 200 to 399.99 € 5% for life
from 400 to 799.99 € 10% for life
800 € and more 15% for life

19.3.2019 18:46:25 | Upraveno autorem (porovnej)

czechimenhotep
Jojo, Dropzone je demo, takze bud jen na vyzkouseni, nebo pro kompletisty, co potrebuji vsechno. Ty jednotky jsou jine nez v zakladu...
Motorkar i titani uz jsou v reinforcementech jestli myslis tohle.
Ja bych mel zajem asi o vsechno krome predrazenych obalu a ulozneho prostoru, ktery je sice prakticky, ale zabere hrozne mista a mozna i ten dropzone ozelim. :)
EDIT: tak mas pravdu, v predobjednavce bude Stompa (orc "titan"). Gorkanaut/Morkanaut v rozsireni je podstatne mensi.

20.3.2019 16:42:51 | Upraveno autorem (porovnej)

:)
Prvního května první preorder rozšíření

https://www.devil-pig-games.com/en/hobr-combat-intensifies/

Zajímá mně battleground set.

Na foru jsem postl dotaz jestli bude možnost předobjednat několik p500 preorderů a kombinovat s normálním nákupem.

22.3.2019 20:59:39 | Upraveno autorem (porovnej)

Bad moons
https://www.devil-pig-games.com/en/hobr-preview-bad-moon/

Stompa vypadá monstrózně - žeton 3x3 políček.

30.3.2019 15:31:10 | Upraveno autorem (porovnej)

battleground set #1
Nové terény

https://www.devil-pig-games.com/en/hobr-preview-battleground-set/

30.3.2019 15:55:10

Drop Pody
Během preorderu Bad moons a battleground setu bude možnost získat, nebo přiobjednat i nový mechanismus Drop Podů pro mariňáky.

https://www.devil-pig-games.com/en/hobr-preview-droppod/

31.3.2019 17:23:31

:)
Battleground set "1" - tzn. budou další bg sety
Bad moons . stompa, nedivil bych se kdyby v dalším p500 dostali marináci ekvivalent a hádám z tohoto důvodu bude rozšíření byť třeba dráž k dostání v eshopu
Drop pody- z mého pohledu to nejzajímavější, pokud ale chci dělat výsadky střeleckou armádou proti armádě na blízko

Na foru jsem se ptal jestli bude možno objednat p500+eshop dohromady v jednom poštovném. Vpodstatě mi neodpověděli a odpovídali američanovi, že do ameriky tohle rozhodně nepůjde. mimo jiné tam padlo, že devil pig jsou aktuálně firma o 3 lidech.

Promo rozšíření CASSIUS & KRAGOTT je na cestě ke mně z německé ebay. Jinak to bylo rozšíření bylo přílohou únorového čísla rok 2018 časopisu games workshop white dwarf. hádám že lidi co to neupotřebí je spousta, resp. pokud to nějak schrastíte tak určitě za méně než za 10 dolarů. jinak orčí hrdina je dobrý kvůli supress, je to vpodstatě alternativa flashgitz z malého rozšíření, brát marinákům bonusy za cover patrně bude dobré, marinácký hrdina je jeho protiklad, ten supress při aktivaci oddělává a navíc má malý plamenomet, ale dá se bez nich žít

Promo rozšíření Zogrim the Kharnager - nepřišel jsem co dělá ikona hvězdy z lebkou

31.3.2019 21:59:08

Pre-order
ode dneška do 22.4. 2019.

https://www.devil-pig-games.com/en/hobr-les-prenommantes-sont-ouvertes/

P.S. Nedohodnem se nějak hromadně (plus varianta přes Německo třeba, pokud to půjde)? Spojit to s ostatníma věcma z shopu nelze a poštovný 20 € pro jednotlivce mi přijde hodně.

1.4.2019 20:30:56 | Upraveno autorem (porovnej)

Objednavka + predobjednavka
Tak co, nejak to tady umrelo. Nikdo se neprida?

16.4.2019 08:16:30

mám zájem
já bych se klidně přidal, bral bych all in (bez úložných řešení)

16.4.2019 08:33:50

Julek
Taky bych do toho sel. Ale muselo by se to udelat nadvakrat. Preorder samostatne, protoze se to neda kombinovat s vecma z shopu a bude to az na podzim.
Z preorderu bych bral ten bundle pack.
Z bezneho shopu bych mel zajem o vsechno krome uloznych krabicek, obalu a drop zone. Tzn. Obe velky rozsireni, promo Casius&Kragott, promo Zogrim, Vanguard squad+Freebooterz a ten mapovej dil Castellum Stronghold.
Finalni ano bych rekl, az kdybychom se dohodli. Slo by to teda pres nejaky uloziste v Nemecku?

16.4.2019 13:17:56

...

Ja bych to bral pres to Nemecko, objednaval jsem touto cestou uz dvakrat a zatim vse OK, do Cech to pak putuje pres PPL.
To ze to bude nadvakrat je jasne, ale jak pisou od 100e by to melo byt do reichu zdarma.
Ja bych taky vzal ten bundle a uz tak by to bylo vsuchu.
Z toho prvniho beru jen par veci za cca do 50e ale spolu s tebou a totalpanem by to taky melo byt OK.

16.4.2019 14:26:19

jako Havelock
měl bych zájem o stejné věci jako Havelock, peníze předem pro mě nejsou problém, stačí dát vědět a jsem připraven do toho jít

16.4.2019 18:27:02

Přidávám se
Já bych šel také do Preorder Bundle Packu.
Dále Cassius & Kragott, Castellum Stronghold, Zogrim the Kharnager a Orks reinforcement.
Stačí říct a peníze zašlu.

16.4.2019 20:59:12

jako Havelock
Pokud se ještě můžu přidat, bral bych stejné věci jako Havelock

25.4.2020 16:57:37

:-)
Bohužel tohle proběhlo už před rokem.

Jakoby asi by nebyl problém tu část kterou mají v eshopu objednat, ale ta předobjednávka P500 už nejde, i když už má minimálně víc než půl roku zpoždění :-)

Objednávalo se to přes Německo tam je poštovné jenom nějakých 150 CZK.
Ale co by s tím udělala Corona těžko říct.....

25.4.2020 20:04:38

...
Omluva. Viděl jsem jenom poslední příspěvek 16.4., nevšiml jsem si roku...

25.4.2020 21:38:18

dona42
V rámci brzo končícího Kickstarteru ZNOVU otevřeli pre-ordery na Battleground set 1, Bad Moon klan a zdarma Drop pody. vybrali totiž tolik peněz, že to konečně můžou poslat do tiskárny, i když to měli doručit hotové už před půl rokem.

11.5.2020 14:12:32

Ahojte. 

Ak by niekto stale hladal nove P500 rozsirka, ale aj stare proma a Stronghold, akurat som vsetky nahodil na bazar.

M.

1.12.2021 19:24:49

Vybíráme z Bazaru

Zombicide: Zelená horda
Zombicide: Zelená horda
Akt. cena: 1349 Kč
Končí za: 4 hodiny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas