Warcraft: Desková hra rozšíření

xxxxxxxxoo hodnoceno 62x (Seznam vlastníků)

Warcraft: Desková hra rozšíření - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: WarCraft: Desková hra
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, strategická, válečná
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Heidelberger Spieleverlag
Ubik
Autoři: Kevin Wilson
Rok vydání: 2004
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Zuzika

čeština?

Ahoj, ráda bych se zeptala na češtinu tohoto rozšíření. To že jsou ve hře česká pravidla už jsem zjistila ale chtěla bych vědět jak je to s jednotlivými komponenty hry (kartami atd.) jsou taky česky, a jestli ne tak je jich hodně? něco do češtiny přelouskám ale nerada bych trávila měsíce překládáním a ve finále pak zjisit že nevím co tím chtěl básník říct... díky moc za odpověď, zjišťuju že tu jsou fajn lidi tak snad mi někdo odpoví :-)
28.11.2009 11:45:06

Zuzika
V expande su karty magie zo zakladu uz s textom (v zaklade boli/su tieto karty len s obrazkom a ich text/efekt bol uvedeny v pravidlach, aj v ich preklade) a tusim su pridane nejake nove karty magie, tiez textove..

..potom su tam karty 'levelovanych' hrdinov, ktorych text tvori ich gro-vlastnosti, schopnosti, kuzla a tak;)
Na ziadne ine komponenty s txt si v tejto hre nespominam, snad sa nemylim, nemam to pri sebe..

Ak ide o samotny preklad tychto textov, v CZ navode (mal by byt sucastou balenia) su vsetky texty vsetkych kariet uz prelozene, takze prekladat netreba nic!..len listovat :)

28.11.2009 18:50:44

angličtiny málo
Je to jak napsal Klopčík, je tam toho anglicky opravdu docela málo.

29.11.2009 11:21:51

zuzika

jazyk
a co se týče základu tak stačí když tam jsou česká pravidla? je tam něco anglicky napřeklad

30.11.2009 14:41:10

Vybíráme z Bazaru

Rising Sun + Rozšíření
Rising Sun + Rozšíření
Akt. cena: 4800 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas