WarCraft: Desková hra

xxxxxxoooo hodnoceno 154x (Seznam vlastníků)

WarCraft: Desková hra - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, strategická, válečná
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: ADC Blackfire Entertainment
Bard - Centrum Gier
Devir
Fantasy Flight Games
PS-Games
Autoři: Kevin Wilson
Rok vydání: 2003
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

pravidla

mam problem hru mam zakoupenou v zahraniči od stašiho kamarada nemeli byste cz pravidla.
3.5.2009 20:32:59

Pravidla
Taky bych se přimlouval za CZ pravidla, sehnal jsem akorát naskenovanou verzi, která je nečitelná (špatná kvalita) tak jestli někdo má, mohl by to oskenovat lépe? nebo zaslat pdf soubor?

děkuji

16.3.2011 19:52:18

som

Pravidla
Na netu jsem objevil slušně naskenovaná pravidla, snad to někoho potěší :D

http://www.uloz.to/10106678/warcraft-pravidla-pdf

29.8.2011 08:11:10

to som
urcite vsechny lidi od bf

29.8.2011 08:36:13

to som
No nevím, jestli ti moderátoři tenhle post nevymažou. Je to odkaz na nelegální kopii, takže bych řekl, že to sem nepatří a porušuje to pravidla tohodle webu.

29.8.2011 08:55:42

som

Kren
Ahoj, jsem si vědom, že tenhle příspěvek je na hraně, na druhou stranu, mé svědomí (mám-li vůbec) je čisté - můj soubor to není a odkaz zatím trestný také není.

Samozřejmě pochopím, pokud k odstranění příspěvku dojde.

29.8.2011 09:29:36

to Tom
Nejde ani o tvoje svědomí ani o legálnost nebo nelegálnost uveřejnění odkazu, ale jde o dodržování psaných i nepsaných pravidel tohoto webu.

29.8.2011 09:40:47

som

Kren
To samozřejme chápu (ikdyž mě tam trosku zarazily ty nepsane pravidla). Pro jistotu jsem na zatrolenkach hledal pravidla příspěvků a jediné co jsme našel, byly pravidla pro vkládání diskusí, které myslím neporušuju. Pokud myslíš těmi nepsanými pravidly slušné chování a legálnost, tak ty jsem snad neporušil taky.
Snad by to tedy nemusel být takový problém. Ale jak jsem již psal v příspěvku níže, jsem si vědom, že se dotýkám jisté hranice a pochopím smazání.
Jenom taková odbočka, kdybych lidem, kteří ta pravidla shánějí poslal link soukromou zprávou, bylo by to jiné?

Ale tímhle se už asi pohybujeme v úplně jiné diskusi - např. tady http://www.zatrolene-hry.cz/diskuse/obecne-o-hrani-spolecenskych-her-3/autorska-prava-u-her-727/ , čímž navrhuju přesun případné další diskuse tam.
Popravdě si myslím, že je zbytečné na toto téma dále diskutovat, protože my dva s tím nic neuděláme - tady rozhodne moderátor a v reálu zákonodárce

29.8.2011 10:27:56

BF
tak zrovna tato firma by si mala svoje prusery zehlit omnoho vacsimi vecami ako len nejake pravidla k hre. Moj nazor je, ze by mali byt pravidla zverejnene a nie povazovane za nejake autorske pravo, pokial viem prekladatel nie je autor.

29.8.2011 12:37:09

som

BF
Už tu dvakrát zaznělo BF, bohužel nevím co to znamená, předpokládal jsem, že to je zkratka vydavatelství, ale tím je přece FFG (Fantasy Flight Games). Poradí plz někdo?

SYON: Bohužel to je jen náš názor. Firma to má nastaveno jinak a právo je na její straně, což holt musíme respektovat (nebo provádět pasivní odpor).

Doplněno:
BF je samozřejmě Blackfire, jenže to člověk objeví přesně 10 vteřin po odeslání dotazu. Omluvte prosím mou tupost a ignoranci...

29.8.2011 12:59:31 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Age of Dogfights WW1 + všetky rozšírenia
Age of Dogfights WW1 + všetky rozšírenia
Akt. cena: 150 €
Končí za: 7 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas