Vysoké napětí: Čína / Korea

xxxxxxxxoo hodnoceno 21x (Seznam vlastníků)

Vysoké napětí: Čína / Korea - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Vysoké napětí
Počet hráčů: 2 - 6
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: desková hra, budovatelská, ekonomická
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: 2F-Spiele
Rio Grande Games
Autoři: Friedemann Friese
Rok vydání: 2008
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Vysoké napětí - Korea - chyby v rozdělování surovin

Bohužel až teď jsem se dočetl na stránkách 2F-Spiele, že v oficiální tabulce doplňování surovin pro mapu Koreje jsou chyby. Co nejdřív to opravím v tabulce a dám sem opravená pravidla. Pro netrpělivce jde o doplňování uhlí ve 4 hráčích, 2.epoše - pro Severní i Jižní Koreu tam patří 3 uhlí (místo 2) a v 5 hráčích, 1. epoše patří pro doplňování odpadků pro Jižní Koreu 2 odpadky (místo 1). Děkuji za pochopení :-), je to ale chyba oficiálního vydání.
30.12.2008 12:28:20

re
Díky za info, opravil jsem si :-) Co tam dát do těch políček pro koreu místno N/S (north/south) normálně česky S/J (sever/jih)? Když už je i vše ostatní česky???

30.12.2008 12:32:19

to Merlin
No to je trošku problém. Původně jsem to chtěl taky přeložit, jenže na mapě u trhů je samozřejmě původní označení "N" a "S" a tak by někoho mohlo zmást že české "S" není anglické "S" a je to vlastně "N". Zkrátka by to mátlo a tak jsem šel metodou nejmenšího odporu a proti originálu jsem doplnil do tabulky k řádku "N" nadpis "sever" a k řádku "S" nadpis "jih". Ono by to až zas tak nemělo vadit, protože i neangličtináři vědí z kompasů a buzol, že Nkem se označuje sever a Skem jih :-). Jinak se samozřejmě vždycky snažím přeložit všecko - pokud to má smysl a nekoliduje to s jiným označením na materiálu hry.

30.12.2008 13:09:54

re
Díky za info, já byl akorát u známýho v krámku s hrama a koreu a čínu jsem si přinesl, tak jsem zvědav, až si to večer zahrajem :-)

Asi to fakt nech, jak to je ... ještě by to šlo rozdělit uplně na dvě tabulky, což by bylo určitě přehlednější ... co říkáš? Ale zas to pak zabere víc místa ...

30.12.2008 15:33:40

Opraveno
Opravil jsem v tabulkách tabulku rozdělování surovin pro mapu Jižní a Severní Koreje. Chyba byla v oficiálním vydání rozšíření a byla uveřejněna na webu 2F-Spiele. Opravil jsem i přeložená pravidla u rozšíření. Infokarty pro Koreu jsem ještě nestíhal doopravím časem. Vše bude k dispozici až tady Ondra zveřejní aktualizace příslušných souborů.

30.12.2008 22:53:58

Vybíráme z Bazaru

Sea Dragons
Sea Dragons
Akt. cena: 400 Kč
Končí za: 13 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas