nepřihlášený

přihlásit

registrovat

Vládci podzemí: Festival

Rozšíření pro hru: Vládci podzemí
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: strategická, budovatelská, ekonomická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Czech Games Edition
Heidelberger Spieleverlag
IELLO
MindOK
Z-Man Games
Autoři: Vlaada Chvátil
Rok vydání: 2012
Sdílej: Facebook

Popis hry

Upravit

Hrdinové sestupují stále hlouběji do podzemí, opatrně nakračují po úzkých schodech. Konečně se před nimi objevily těžké dubové dveře - vchod do doupěte Temného pána. V mihotavém světle pochodně zlodějka prozkoumá vchod. Žádné pasti. Ticho. Lehce kývne hlavou směrem k válečníkovi. Ten pár kroků couvne a chystá se dveře vyrazit. V tom se dveře se skřípěním otevřou:
"Přejete sssi?" zeptá se ospalý přisluhovač Temného pána.
"Zhyňte stvůry pekelné!" zvolá paladin a pozvedne svůj meč.
"Ssstvůry pekelné jsou na fessstivalu," oznámí služebník. Pak odněkud ze záhybů svého roucha vytáhne ohmataný notýsek: "Mám vásss napsssat na příští ssstředu?"
Paladin zmateně skloní meč. Trapné ticho by se dalo krájet. Na tohle neexistuje správná hrdinská odpověď. Válečník se bezradně podívá na zlodějku, zlodějka se podívá na bardku a bardka špitne: "Nepůjdeme raději taky na festival?"

Vládci podzemí: Festival je samostatně nehratelné rozšíření hry Vládci podzemí a přidává do původní hry několik nových možností. Díky obodobí festivalu se hra výrazně prodlužuje, což Temným pánům dává více možností na rozšíření svého dungeonu. Za tímto účelem může využít nejen přidaný čas, ale i postavit nové chodby a místnosti přinášející nové vylepšení. Chyběla vám možnost postavit si tajnou chodbu? nebo vycvičit impa k obraně dungeonu? Teď už můžete.

Také herní plán v tomto rozšíření přináší nové mimořádné přiležistosti k získání pastí, pomocníků, či občas jen tak promíchá pořadí nákupu, takže nic není jak se zdálo na začátku. Rovněž přibylo i pastí, karet zvláštních událostí a bojových karet. A co víc, každý hráč - Temný pán - si může pořídit své osobní příšerky.

Ale ani hrdinové v tomto rozšíření nezaháleli. Přibyli dva noví paladinové, dychtiví potírání zla a bardky, podporující svými písněmi odvahu celé družiny.

Autor: Eve & Luk

Další názvy této společenské hry

  • Dungeon Lords: Festival Season

Vybíráme z aukcí

Běsnění Drákuly
Běsnění Drákuly
Akt. cena: 450 Kč
Končí za: 2 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>