Vítejte na měsíci

xxxxxxxxxo hodnoceno 85x (Seznam vlastníků)

Vítejte na měsíci - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 6
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: budovatelská
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: REXhry
Blue Cocker Games
Autoři: Alexis Allard
Benoit Turpin
Rok vydání: 2021
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Nejlepší scénář?

Otázka pro ty, kteří již vyzkoušeli všechny scénáře: který je za vás ten nejlepší, nebo který vás nejvíc bavil? A který naopak nejméně?

18.2.2023 10:18:02

Mě nejvic baví ty scénáře které jsou pěkně přehledné. Krásné vidím co kde je a co mám kde zapisovat a můžu se soustředit na hru a na strategii. Takže scénáře 2, 5 a 7 mě baví asi nejvíc. Nejméně scénář 6, to je totální chaos :-). Taky ten sudokoidní třetí scénář není úplně můj šálek kávy. Jinak mě ale samozřejmě baví v podstatě všechny, jen tyto o něco více či méně. Každý je jiný a má jiný twist. Rozhodně je super si postupně projit všechny.

18.2.2023 10:49:38

Procházela jsem je postupně mimo kampaň, teď je rozjíždím v rámci kampaně. Hodně mě baví právě 2., 4., 5. a 8. Scénář s virem je složitější, ale překvapilo mě, jak moc mě bavil :) Ovšem Kolonie, což je právě to sudokoidní scénář je můj nejméně oblíbený a přitom zrovna na něj jsem se těšila. Je to docela paradox :)

19.2.2023 20:54:55

Tak mám za sebou první “průlet” :-) Nejvíc mě bavil scénář č. 2, 5, 7 - mají taková čistá pravidla, člověk mohl hned začít hrát. ¨

Naopak č. 6 viry mohl být dovysvětlen mnohem lépe (hlavně v sólu), ale po rozchození už to celkem šlo. Závěrečný č. 8 mě zrovna nenadchnul, asi chápu snahu o něco nového, ale měli zůstat u zapisování čísel.

26.2.2024 09:13:49

Vybíráme z Bazaru

Na louce
Na louce
Akt. cena: 900 Kč
Končí za: 6 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas