Vítejte na měsíci

xxxxxxxxxo hodnoceno 85x (Seznam vlastníků)

Vítejte na měsíci - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 6
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: budovatelská
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: REXhry
Blue Cocker Games
Autoři: Alexis Allard
Benoit Turpin
Rok vydání: 2021
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

kvalita fixu/listu

Mate nekdo po pouziti original fixu ke hre po smazani vytlacena zapsana cisla ve scenarovych listech? Fixy maji tvrdou spicku a hned po prvnim zahrani jsou tam po smazani videt vytlacena zapsana cisla. Vzhledem k velke znovuhratelnosti  a tomu, ze nemuzu najit ani skeny ani nahradni listy, je to, aspon za me, dost skoda. Pouzil jsem jine fixy a tam uz se to v podstate nedeje, ty se ale nevejdou do krabice ke hre.

18.3.2024 14:42:49

u mna v pohode, nic nie je vidiet po zmazani. a to som odohral uz asi 4x kampan stale na rovnakych listoch

19.3.2024 09:42:33

Kampaň mám odehranou nejméně 5x a hrála jsem ji na stejných listech a s tímhle opravdu problém nemám. Navíc fixy si vyloženě chválím kvůli tenké špičce a neměnila bych. :)

19.3.2024 12:50:34

já měl polovinu fixů vyschlou

19.3.2024 13:55:25

@Wevi To se mi stalo u Zombicide: Do zbraně, ale u Víjejte mi fixy psaly snad všechny. Ale stane se, nakonec to vyschne všechno.

_____________________________________________
· od ledna 2024 admin sekce Novinky
· mám deskoherní IG kanál www.instagram.com/solo_boardgaming

19.3.2024 14:14:38

Diky vsem za prispevky, zkusim jim ty spicky nejak opsat na whiteboardu, hra nas moc bavi a boli me ji nicit. Podle vasich prispevku to spis vypada na problem u nas :) Nemate nekdo tip na nahradni fixy, ktere se vejdou do origo krabice, resp insertu?

19.3.2024 16:26:26

Do krabice se vlezou fixy i klasické “propiskové” velikosti co jdou koupit v každém papírnictví. Mám tam tak položené 2ks a v poho víčko dovřu.

19.3.2024 16:33:54

objednal jsem na aliexpresu 10 barevnych mazacich fixu vcetne molitanu na vicku pro mazani za 4 dolary, funguji dobre a jsou mekke

25.3.2024 13:44:40

Vybíráme z Bazaru

Halfling Feast (EN)
Halfling Feast (EN)
Akt. cena: 100 Kč
Končí za: 12 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas