Vienna Connection

xxxxxxxxxo hodnoceno 1x (Seznam vlastníků)

Vienna Connection - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 16 let
Herní doba: -30 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: kooperativní
Čeština: není
Vydavatelé: Portal Games
Autoři: Ignacy Trzewiczek
Jakub Łapot
Jakub Poczęty
Przemysław Rymer
Rok vydání: 2021
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Prolog v pěti epizodách CZ

Odeslal jsem na schválení přeložené prology pěti epizod, které jsou na portalgames. Nemělo by to být nic důležitého, ale jen takové úvody do příběhů.

Mám v plánu přeložit celou hru i v grafice, ale nic neslibuju, protože netuším, jak moc to bude náročný.

Teď překládám pravidla a předělávám grafiku listů mise do CZ.

27.2.2022 19:13:54 | Upraveno autorem (porovnej)

Listy misí v orig. grafice česky odeslány na schválení.

1.3.2022 21:08:29

Super!..:)

Určitě je příjemnější si to zahrát v češtině..;)

1.3.2022 21:31:56

Pravidla prelozena a odeslana na schvaleni

6.3.2022 18:23:57

Netusite, jestli to nekdo nebude chtit vydat vcestine? 

Ergo @Nogglli Pokracuje to nejak? Podle ohlasu zde mi pripada, ze pokracovani prekladu jsi asi ukoncil … :-( 
Chapu, ze to muze byt zbytecne narocne, jen se chci informovat …

Diky
---------------------------------
Dobro je prisjetiti se da prividno prav put prema cilju predstavlja u stvari pravodlivo krivudanje 
- Je dobré si uvědomit, že zdánlivě pravá cesta k cíli je ve skutečnosti zatáčkou doprava. 
==================
x - Everything is nothing - x

11.5.2023 10:31:49 | Upraveno autorem (porovnej)

@Block 

Odpoved s mensim zpozdenim :) 

S prekladem jsem ani nezacal,  ale spis kvuli nedostatku casu. Ted by cas i byl a probehlo mi i hlavou,  ze bych se na to mohl podivat ale zase se objevilo neco dulezitejsiho. Moc reakci o zajem jsem tu nezaznamenal,  tak jsem tomu moc nevenoval pozornost. Kazdopadne,  prelozit obsah hry by bylo to posledni. Ale potreboval bychc nekoho ochotnyho,  kdo by mohl udat kvalitni scan,  na zachovani originalni grafiky. 

Jen mam zatim nevyreseny dve otazky. 1.jak to udelat,  aby si pak nekdo nestahnul kompletne prelozenou hru,  ktera se da hrat bez zakoupeni krabicovky. 

2. Jak vyresit preklad aplikace. I kdyz, predpokladam,  ze v aplikaci neni tolik textu,  takze to by si uz dotycny mohl natukat do prekladace,  ktery to uz v dnesni dobe velmi slusne prelozi do cestiny. 

2.10.2023 07:06:54 | Upraveno autorem (porovnej)

No dobrá….tak jsem se pustil do překladu. Ale troufám si říct, že to nějaký měsíc zabere. Mám rozdělaný ještě nějaký projekt se šifrovacími stroji. Tak se budu snažit si čas nějak dobře rozvrhnout na obojí.

28.12.2023 01:54:02

Vybíráme z Bazaru

Scythe + Rozšíření
Scythe + Rozšíření
Akt. cena: 5666 Kč
Končí za: 11 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas