Ve jménu krále

xxxxxooooo hodnoceno 38x (Seznam vlastníků)

Ve jménu krále - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 6
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Středověk
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Albi
Z-Man Games
Autoři: Magnus Esko
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Hrál to někdo?

Na netu o hře skoro nic není:)
8.10.2012 01:38:02

ano :)
Ja to mam doma. Je to taka jednoducha karetkovka, kde sa vlastne prebijate vyssou hodnotou mecov a stitov, kombinacia poctu a farieb. Doberaci balicek je spolocny pre vsetkych a su v nom aj tri druhy specialnych kariet - kralovska koruna, Merlinova vestecka gula a Excalibur, ktore maju svoje vynimocne vlastnosti.
Na konci hry sa spocitaju body - pytle zlata a hodnotene karty, co su mece a stity, pokial sa nemylim.
Asi jedine, co mi na tom vadilo, bolo to, ze ked ti stastie nepraje a potiahnes si castokrat pytel zlata, tak tymito kartami vlastne nemozes bodovat. Lebo ak ti ich aj nikto neuchmatne, tak na konci hry sa nezapocitavaju. Pocitaju sa iba tie, ktore si ziskal od inych hracov. My sme to vo dvojici hrali aj tak, ze si zapocitas do bodov aj to zlato, ktore ti ostalo na ruke = ochranil si ho.
Takze. Nie je to nic pre narocneho hraca, ale ako oddychovka je to fajn.
Je tam velky podiel nahody, kedze si karty doberate vsetci z jedneho balika.
Co by si este rad vedel?

22.10.2012 13:16:03

Hrál jsem a nemůžu doporučit.
Hrál jsem to asi třikrát na víc her jsem neměl sílu. Je hraje zde velmi velkou roli náhoda, herní mechanizmus je nemastný neslaný. Obrázky na kartách také žádný zázrak. Vždy jsem se těšil až tu partii dohrajem a půjdem hrát něco jiného. Nemůžu doporučit.

23.2.2013 08:56:20

Doporučuji
Jednoduchý mechanismus, dají se tam najít bezvadné komba, hra má spád. Částečná náhoda tam určitě je, ale relikviemi lze nahodu snížit. Mám odehráno cca 100 her a hra se zatím neomrzela. Ve více lidech samozřejmně zajímavější. Každopádně doporučuji.

23.2.2013 11:22:03

už je to dýl
ale taky jsme objevili nějakou vlastnost jedné z karet, nepamatuji si už co, kdo to využíval vyhrál.
mě to dost zklamalo

23.2.2013 19:10:43

Hral jsem
Osobne si myslim, že za ty peníze za kolik se tato hra prodává (300) se dá sehnat něco mnohem lepšího a zábavnějšího. Tahle hra najde uplatnění jenom v případě, že čekáte ve skupince až zbytek dohraje nějakou hru a vy se k nim přidáte k jiné hře. Odehrát se to dá asi za 5 minut a i když to nedohrajete nevadí vám to sbalit.

24.7.2013 17:26:23

Nenadchlo
Hru jsem dostala od bráchy k něčemu. Čekala jsem od ní popravdě víc. Za ty peníze, jak zde bylo již řečeno, se dají sehnat lepší hry. Hra mi přišla opravdu o ničem. Jen taková složitější přebíjená.Na vysvětlení jednoduché, zvládnou i děcka. Je fakt, že je to hra svižná. Za chvilku máte odehráno.

28.10.2014 12:38:39

Vybíráme z Bazaru

7th Continent + What Goes Up, Must Come Down
7th Continent + What Goes Up, Must Come Down
Akt. cena: 5000 Kč
Končí za: 4 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas