Válka o Prsten (druhá edice)

xxxxxxxxxo hodnoceno 199x (Seznam vlastníků)

Válka o Prsten (druhá edice) - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, strategická, válečná
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: REXhry
Ares Games
Devir
Galakta
Heidelberger Spieleverlag
Red Glove
Autoři: Francesco Nepitello
Marco Maggi
Roberto Di Meglio
Rok vydání: 2012
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Rozšíření Osud Ereboru

Zdravím vespolek,

koukal jsem, že je všude vyprodané rozšíření k základu - Osud Ereboru. Nemáte tip do SZ kde případně sehnat nebo nebudete někdo prodávat? Já už to nemůžu nikde najít a všude je to jen v rámci balení se základem - ten jsem dnes obdržel, ale bez toho rozšiřka. Díky za případnou odpověď/zprávu. :)

Myslíte, že bude dotisk? - asi spíš otázka na Rexíky.

Riwen

19.10.2022 14:38:22 | Upraveno autorem (porovnej)

Já včera objednával zde: https://www.svet-deskovych-her.cz/produkty/10943/valka-o-prsten-druha-edice

Mělo by být i s Ereborem, uvidím až dorazí. Psali, že rozšířka ještě mají. Jestli mají a dají nějaká i samostatně nevím, můžeš se zkusit zeptat.

20.10.2022 07:43:23

Kdybys chtěl anglicky, tak mám 2. Jsem si toto malé rozšíření nadšeně koupil a pak mi druhé dorazilo k Bitvě pěti armád. 

______________
aka WantonDuke

20.10.2022 12:35:55

Děkuju za odpovědi. :) Vypadá to, že CZ rozšiřko samostatně už není a nebude, takže spolík. S AN nemám problém, ale bral jsem CZ kvůli ostatním a nechci to doplnit AJ verzí rozšíření. Každopádně díky i tak za nabídku! :) Proto miluju deskovkářskou komunitu … :)

Riwen

21.10.2022 23:01:50

@riwen nevidel bych to tak černé. Pokud vydaji bitvu peti armád (což vypadá ze ano) tak to určitě reprintnou. 

Jeff

24.10.2022 16:25:40

@Riwen Je velká šance že budou vycházet rozšíření (prodeje základu jsou dobré) tak nevidím proč by se nemohli s tím udělat dotisk Ereboru. Možná někdy v budoucnu bude i bitva 5 armáda ale spíš by mi dávalo smysl se věnovat vydání těch rozšíření.

24.10.2022 16:44:00

Jasný, s případným dotiskem pak spojíme i dotisk Ereboru a bude normálně k mání. Teď jsme to využívali jako podporu pro předobjednávky v obchodech, aby o ně byl větší zájem…

 

CEO REXhry a PlanetaHer.cz

24.10.2022 20:03:36

Podařilo se nám v hlubinách Planety při přípravě na přesun skladu nečekaně najít nějaké Erebory. Hodili jsme je na Planetu a je možné je objednat, dokud nedojdou ;)

CEO REXhry a PlanetaHer.cz

13.2.2023 11:24:18

Není nějaký update ohledně dotisku Ereboru? Možná v souvislosti s rozšířeními.

18.8.2023 22:16:07

@MilanZ  Prý se Válka o Prsten neprodává tak dobře, jak se předpokládalo, a nebude se dělat dotisk ničeho ani základu. :-( A Králové Středozemě jsou prý nejistí. :-(

17.9.2023 18:11:32

My jsme neříkali, že Králové jsou nejistí, ale zatím nejsou v češtině oficiálně oznámení na našem FB. Kdo koukal na stream, tak asi tuší ;) Máme nějakou nabídku, se kterou pracujeme. Jinak neprodává dobře není úplně pravda, prodalo se 1500 kusů, což je super. Jen se prodeje po tom čísle dost zpomalily a tak nebude dávat smysl to dotiskávat. A s ohledem na to neplánujeme dotiskávat ani rozšíření, protože by nedávalo smysl, abychom jich vytiskli tolik, co základu…

CEO REXhry a PlanetaHer.cz

18.9.2023 09:43:15 | Upraveno autorem (porovnej)

1500 je podle me hodne pekny cislo na 11 let starou hru

18.9.2023 09:51:42

Vybíráme z Bazaru

Queen's Architect
Queen's Architect
Akt. cena: 600 Kč
Končí za: 5 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas