Válka o Prsten (druhá edice)

xxxxxxxxxo hodnoceno 199x (Seznam vlastníků)

Válka o Prsten (druhá edice) - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, strategická, válečná
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: REXhry
Ares Games
Devir
Galakta
Heidelberger Spieleverlag
Red Glove
Autoři: Francesco Nepitello
Marco Maggi
Roberto Di Meglio
Rok vydání: 2012
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Kvalita figurek

Dobrá zpráva od Roberta Meglia na facebookové skupině! Aresu se podařilo s továrnou vyjednat lepší kvalitu plastu. Figurky jsou pevnější, mají více detailů. Týká se to krabic Války o prsten tisknutých od září minulého roku (české verze, řekl bych, se to netýká, může mne kdyžtak někdo opravit). Co se týče miniatur z rozšíření, ta již prý kvalitnější plast používají. Figurky zatím zvlášť prodávat nemůžou kvůli licenci, ale jedná se o tom. Množily se dotazy na barvení, Roberto stále doporučuje důkladné omytí a podkladovku.

16.3.2024 10:48:10

Mám ty staré už nabarvené. Představa, že budu barvit znovu je lehce děsivá :) Ale asi by to stálo za to, že? Mám plamyat, všechna rozšíření, insert od Hermana, tak by bylo vhodné mít lepší figurky. 

16.3.2024 12:39:44

@luke3red máš pravdu. Česká edice má ještě takový ty měkký. Rozšíření už mají lepší, tvrdé.

16.3.2024 15:03:52

@černý vlk já to teď dobarvil podruhé, první kopii jsem primoval sprejem a lepila, takže když vyšla česká, tak jsem starou prodal a koupil novou, naprimoval airbrushem a absolutně bez problému, na začátku se to zdálo šílený, ale teď když to mám hotový, tak to zas tak hrozný nebylo.

Vrchní slouha v Přístavu hrdinů

16.3.2024 22:44:53

No mě to taky lepilo, ale přestříkal jsem to citadel matným lakem a přestalo to lepit.

16.3.2024 23:34:42

@černý vlk munitorum varnish jsem aplikoval nekolik vrste a stejně to nebylo ono, s tou druhou várkou jsem spokojený, je to jako normálně. Za mě tomu ten lak dost pomohl, ale s výsledkem jsem stejně nebyl spokojený 

Vrchní slouha v Přístavu hrdinů

17.3.2024 07:57:09

Rozšíření mají 1000% lepší detaily, i plast, malovali jsme pár týdnů zpatky všechno naráz a bylo to sakra cítit. :) 

Škoda že české vydání nechytlo lepší figurky, ale namalované vypadají super, tak jako tak… :)) 

 

17.3.2024 08:37:19

Tak jedině koupit anglickou verzi s figurkami novými, vyměnit to.

17.3.2024 09:19:10

Vybíráme z Bazaru

Pokojovky
Pokojovky
Akt. cena: 700 Kč
Končí za: 10 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas