Válka o Prsten (druhá edice)

xxxxxxxxxo hodnoceno 199x (Seznam vlastníků)

Válka o Prsten (druhá edice) - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, strategická, válečná
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: REXhry
Ares Games
Devir
Galakta
Heidelberger Spieleverlag
Red Glove
Autoři: Francesco Nepitello
Marco Maggi
Roberto Di Meglio
Rok vydání: 2012
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Karts stínu rozbiti spolecenstvi

Ahojte ked višla na vianoce  scenár rozbiti spoličenstvi.. Tak. Sa tak objavila sj fuskzdis v komrntaroch o chybnej karte v základnej hry karta stínu rozbiti spoličenstvi. A ze je neaka opravena karta vie niekto o tom informáciu? Vďaka 

15.1.2024 12:30:19

Ahoj,

mám základ i všechna vydaná rozšíření v CZ a na základě tvého příspěvku jsem zjistil, že i dvě karty “Rozbití Společenstva”. U jedné karty v dolní polovině  je “Jsou strašliví” a na druhé kartě v dolní polovině “Hrůza a zoufalství.” Hru se postupně učíme bez rozšíření a předpokládám, že ve hře může být asi jen jedna karta “Rozbití společenstva”. Předpokládám, že to je “Hrůza a zoufalství”, protože ji nabízí  např. na Planetě her jako náhradní a dle informací ji přidávali k rozšíření. Můžete prosím někdo potvrdit? Nerad bych vyřadil omylem něco, co pak budu potřebovat. Děkuji

 https://www.planetaher.cz/valka-o-prsten-druha-edice-errata-opravena-karta-rozbiti-spolecenstva

16.1.2024 21:25:25 | Upraveno autorem (porovnej)

Kedze som sa to dozvedel az po kupe rozšírení ze je v zaklade 1 chybna karta a po skontrolovaní kariet z rozšírení nemam tu opravenú kartu 

16.1.2024 22:05:48

@Eyron @aneken 

Vrchní slouha v Přístavu hrdinů

17.1.2024 11:02:03

Ahoj, správná podoba karty je ta, která je na tom linku z Planety. Karty distribuujeme přes speciálky a přes Planetu, protože nám to přišlo jako nejsnazší varianta. Automatiky se přikládaly k rozšířením, ale jde si o ně říct i samostatně…

CEO REXhry a PlanetaHer.cz

17.1.2024 12:52:14

Vybíráme z Bazaru

Dodelido
Dodelido
Akt. cena: 30 Kč
Končí za: 20 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas