Valhalla - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 6
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Fantasy, Středověk
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: REXhry
Go On Board
Autoři: Łukasz Woźniak
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

je to pecka

tak jsme to hrali pres vanoce, jsme jen dva, ale potrenoval jsem a vezmu to pak i za klukama do hospody (az mi prijdou objednane obaly a pouzdro na karty). je to super a bavi me i solo varianta, nektera rozsireni jsem jeste nezkousel, jednak uz tak je toho moc, jednak jsou urcena pro vice lidi.
co me mrzi, je, ze jezisek to asi nevzal nekde, kde dostanete promo figurku, takze pokud vite, kde ji prikoupit nebo byste se ji chteli zbavit, dejte vedet.
skol
2.1.2020 12:06:44

Hodnocení
Tak za pecku bych to neoznačil, ale je to výborná věc a když není ve skupině nějaká brzda, tak to odsýpá i šesti. A to to hrajeme stále v základu. Ve dvou taky dobrý. Celkově to u nás převálcovalo Vládce Tokia.

S tou figurkou ti ale neporadím :/, tam to vidím bledě.

2.1.2020 15:32:34 | Upraveno autorem (porovnej)

Dooby
Figurka je moje, už se někdo ozval :)
Btw nevíte o nějaké krabičce na karty, ať netaham celou původní krabici? Koupil jsem si ultimate guard a nevšiml si, že je na standard a ty z valhally tam nedám ani bez obalu :(

18.1.2020 08:38:09

Bubak
Karty jsem nastrkal do obalů a originální krabice je zaplněna po okraj. Je to jedna z mála her, která mě překvapila ideálně řešeným insertem pro obalené karty. Vlastně jediná :). Všude jinde jsem musel dělat úpravy.

18.1.2020 09:08:25

Ew

obaly
Kde a ake ste kupovali ?

18.1.2020 09:25:07

Obaly
https://www.fantasyobchod.cz/obaly-na-karty-65-x-100-mm-mayday-premium

Kupoval jsem tyhle 4x
Asi budu muset tahat celou krabici Teda :) možná tu koupenou vyuziju pro jinou hru, ale tohle bylo nejideálnější, žádná mě totiž nenapadá.

18.1.2020 10:40:33

Obaly
Část mám v Sapphire 65 x 100 mm 50% thicker bronze a část v Mayday Games premium 125% thicker.

Sapphiry ve finále stačí, ale příště bych šel raději pouze do těch Mayday. Jsou pevnější, nešustí tak a celkově působí kvalitnějším a samozřejmě dražším dojmem.

Beru to z českých eshopů dle aktuální nabídky.

18.1.2020 11:09:51

Obaly
Mám dotaz stran obalů. Není po obalení všech karet hlavní balíček příliš veliký? Dají se karty na sebe vůbec poskládat, aby nespadly?

21.1.2020 11:12:34

egonpys - megabalík
Nehráli jsme ještě žádné rozšíření, ale i tak je to s obaly balík jako prase. To je však i bez obalů, takže za mě "no stress". Obzvláště, když jsi notorický obalovač.

Hrací karty mám v Saphirech a ty nekloužou. Teda alespoň ne tak, jak třeba FFG. Balík drží.

21.1.2020 12:23:54

Vybíráme z Bazaru

Formule D
Akt. cena: 1000 Kč
Končí za: 3 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas