Unmatched: Robin Hood vs. Bigfoot

xxxxxxxxoo hodnoceno 30x (Seznam vlastníků)

Unmatched: Robin Hood vs. Bigfoot - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 9 let
Herní doba: 40 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
Albi - logo
Autoři: JR Honeycutt
Justin D. Jacobson
Rob Daviau
Rok vydání: 2019
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Vyváženost

Po několika zahráních se mi to zdá značně nevyvážené. Bigfoot sice má o tři životy více, ale Robin Hood má útok na dálku a navíc útokem neřítele odstrčí. Už z toho plyne, že může útočit zhruba dvakrát častěji než Bigfoot, který ztratí každou druhou akci nutností k Robinovi přijít, aby mohl útočit na blízko. Aby to nebylo málo, má Robin 4 zbojníky, kteří dále znemožňují se k Robinovi vůbec přiblížit, zatím co on střílí a střílí. Dále Robina posiluje možnost vracet vyřazené zbojníky do hry a hlavně mimořádně bohatý přísun karet do ruky. 

30.12.2023 15:31:44

Tento set zrovna nemam ale co sledujem na internetoch ludia sa vacsinou stazuju presne opacne, ze RH je proti B slaby. Aj v turnajoch ma B nad RH 65% winrate.

Niekde robis v taktike chybu. B aj jeho sidekick maju viacero kariet kde vedia preskocit zbojnikov, tak mozno skusit sa viac sustredit na flanknutie RH? Postuduj strategie na nete, urcite prides na to co robis zle.

30.12.2023 15:43:16

Zrovna tenhle set patří k těm vybalncovanějším. Oba dva jsou velice silní. Jinak teda si nějak nevybavuju kombo, kterým by Robin někoho odstrkoval? Jeho vrozená abilita je, že může po útoku odskočit. Za Bigfoota si stači odejít do jiné zony, nadraftit karty a pak s plnou rukou zaútočit. A takhle pořád dokola. Bigfoot patří k těm vůbec nejlepším hrdinům.

30.12.2023 16:11:30

Hm, Hráli jsme to špatně. Má se to opravdu hrát tak že zbojníci po útoku posouvají sebe nikoliv protivníka. Ale i tak se mi to zdá jako velmi silná vlastnost. Zbojník může udělat vlastně dvě akce na jeden tah, tedy tři akce za jedno kolo, pohyb útok a zase pohyb. V kombinaci s útokem na dálku u Robina je to vražedné. Tak uvidím, jak se mi bude dařit, když to budeme hrát správně podle pravidel.

2.1.2024 15:06:16

Ahoj , k vyváženosti bych rád dodal to, že hodně hráčů opomíjí to, že Robin Hoodovu ability o přesunu po útoku mohou využívat i jeho zbojníci.

7.4.2024 23:21:11

Vybíráme z Bazaru

Minutová říše, poštovné v ceně
Minutová říše, poštovné v ceně
Akt. cena: 400 Kč
Končí za: 3 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas