Unlock! Heroic Adventures

xxxxxxxxoo hodnoceno 7x (Seznam vlastníků)

Unlock! Heroic Adventures - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 6
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Fantasy, Sci-fi, Novověk
Herní kategorie: logická, úniková hra
Čeština: undefined
Vydavatelé: Asmodée Editions
Asterion Press
Space Cowboys
Autoři: Cyril Demaegd
Dave Neale
Rok vydání: 2019
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

CZ


BF má v připravovaných hrách UNLOCK: hrdinské dobrodružství 1, 2 ,3. Tak že by přece u nás ještě něco vyšlo i když to vypadá na sólo krabice s jedním scénářem?
27.8.2020 17:47:07

ano je to tak
včera mi přistála data ke korektuře. Tentokrát však opravdu půjde o 3 samostatné hry/scénáře. Prý to funguje lépe marketingově a další změna je, že bude přeložen i název jak Odemkni!

Vůbec jsem s tím nesouhlasil, ale nebylo jiného zbytí...

28.8.2020 09:06:01

funguje lépe markentingově
V této souvislosti je zábavné, si připomenout příspěvek 3 roky starý :+).

Abe

Proč pít malinovku ...

... když za stejnou cenu můžu mít Coca Colu :)
Za 299,- hráč dostane balíček 1 dobrodružství o 60 kartách. Konec, ende, šlus. Balíčkem se prokousává kartu po kartě. Teď přeskočím Escape Room, únikovku která je produkčně někde úplně jinde, byť i tady dostanu lepší poměr výkon / cena (4 scénáře za 999,- 1 hru tak mám za 250,-) a poměřím to s chystanou hru Unlock, která bude na podzim také lokalizovaná. Taky se jedná o karetní hru, cena bude okolo 650 -700, ale opět se nebude jednat o jednu hru, ale hned 3. Tady nebude možné hru "osrat" podobně jako u Escape Room (díky Chrono dekodéru) protože hra Unlock spolupracuje s mobilní aplikací, která na vše dohlíží. Kromě hádanek, nápověd obsahuje i zvukový doprovod k dokreslení atmosféry. Zajímavě je pak řešen samotný "průchod" balíčkem, kdy jím listujete na požadované číslo při splnění hádanky či když prohledáváte danou oblast lokace. Za hrou stojí Space Cowboys, tvůrci Splendoru a (dle mě dokonalé) T.I.M.E Stories.

P. S. na rovinu přiznávám svou možnou zaujatost, protože od 1.8.17 pracuji pro Blackfire

20.8.2017 23:09:57

28.8.2020 10:49:17

Bastacka
Nevidím tam kontext, předpokládám, že Abe to srovnával s nějakou konkurenční hrou, která se prodává po jednom scénáři.

Fakt je ten, že Escape Room se prodává výborně i jako velká krabice za litr. Prostě to funguje.

Unlocku se jako velké krabici s více scénáři z nějakého důvodu nedaří nikde kromě Francie (a asi USA). Skoro všichni Asmodee distributiři tedy přecházejí na model jednotlivých scénářů a navíc lokalizaci názvu (u nás to bude ODEMKNI). Je to pro hru poslední šance.

To nicméně nemění nic na tom, že souhlasím s Abem, že 3 scénáře za 800,- v jedné krabici jsou podle mě lepší poměr cena/výkon, než 1 scénář za 349/399,- což jsou DPC konkurence (druhá věc je, že se prodávají třeba za 250,-, ale to i ten Unlock se prodává levněji než za DPC).

Michal Ekrt | Board Games Brand Manager
ADC Blackfire Entertainment s.r.o.

28.8.2020 11:02:09

Bastacka

Na tebe sa mi páči jedna vec, ako máš všetko v pamäti a vieš loviť v histórii :).

28.8.2020 11:03:22

Michal-BF

Jaká se předpokládá cena za jeden scénář prosím?

28.8.2020 13:10:26

Michal-BF
Hlavně to neber jako provokaci. Je to jen příklad, jak se může lišit pohled vydavatele oproti kupujícím.

28.8.2020 13:23:49

Cena
349,- DPC

Michal Ekrt | Board Games Brand Manager
ADC Blackfire Entertainment s.r.o.

28.8.2020 15:50:10

Vybíráme z Bazaru

Neuroshima Hex! ( EN / DE ) 2nd Edition - od 1 Kč!
Neuroshima Hex! ( EN / DE ) 2nd Edition - od 1 Kč!
Akt. cena: 200 Kč
Končí za: 11 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas