Undaunted: Reinforcements

xxxxxxxxxo hodnoceno 3x (Seznam vlastníků)

Undaunted: Reinforcements - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Odhodlaní: Normandie
Odhodlaní: Severní Afrika
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: 2. světová válka
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: není
Vydavatelé: Osprey Publishing
Autoři: David Thompson
Dávid Turczi
Trevor Benjamin
Rok vydání: 2021
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Info

Tak na to jsem zvědavý a ještě, jak to bude s vydáváním celé serie v CZ.
Spojení prvních dvou dílu + solo varianta.
Nechce se mi míchat eng+cz :+).
2.10.2020 19:28:48

Reinforcement
Podle popisu to nechapu tak, ze pomoci rozsireni propojis Normandii se severni Afrikou (historicky i zemepisne by to byl nesmysl). Rozsireni bude pouze obsahovat moduly pro obe zakladni hry, napr. v Africe miny a bojova letadla a umozni hru az ve ctyrech (na to se osobne tesim nejvice). Jak jsem jiz psal u severni Afriky, u teto hry nepovazuji cestinu za nezbytne nutnou a proto pojedu v anglicke verzi, prestoze obecne lokalizace preferuji. At tak ci tak, Undaunted je naprosto bozi serie!
Z osobnich preferenci mi vice vyhovuje Afrika, kde je ciste takticke meritko (jeden zeton, jeden vojak, ktereho po odstraneni jiz znovu nenaverbujes) a jsou tam struktury, vozidla a letadlo. V neposledni rade jsou Italove s Brity tak nejak sympatictejsi, nez zprofanovana Normandie (to je ale samozrejme hodne subjektivni).

3.10.2020 10:12:29 | Upraveno autorem (porovnej)

Hra
No nesmysl určitě ne. Budeš používat jednotky ze stávájících her plus přibudou nové např. Us a de vozidla nebo letadla. Samozřejmě nějaké nové pravidla, solo hra nebo hra ve 4.
Uvidíme. Jasně, že překlad moc nepotřebuješ, ale když už Mindok začal, tak by mohl pokračovat.
U Legend západu vydávají rozšíření i když to je totální propadák.

3.10.2020 12:43:10

Překlad bude , mluvilo se o tom ve videu, kde mindok zodpovidal otázky 

Jeff

6.1.2022 09:02:26

@Jeff to je super zpráva i když si budeme muset počkat, nejprve Afrika a až potom toto rozšíření. Pevně doufám, že cz edice bude bez problému, jako anglická kde byl problem s rubem karet. 

6.1.2022 10:09:18

Ahoj, kde si to zachytil, včera jsem se na to ptal přímo obchodu svět-her.cz a řekli mi, že oficiálně to nikdo rozpracované nemá…

6.1.2022 10:11:37

Jak píše… řekli to v tom videu kde odpovídali na otázky od lidí. Je to na YT. Ale není to oficiální oznámení. Je to spíš příslib že jelikož se Odhodlaným daří tak není důvod toto rozšíření nevydal a rádi ho udělají.

6.1.2022 10:26:02

Kdyz by to vyslo cesky, pujde ohlidat, aby to sedelo barevne s ostatnimi dily, a nebo to bude jako s EN verzi?

6.1.2022 12:52:57

Vybíráme z Bazaru

Watch
Watch
Akt. cena: 10 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas