Undaunted: Reinforcements

xxxxxxxxxo hodnoceno 3x (Seznam vlastníků)

Undaunted: Reinforcements - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Odhodlaní: Normandie
Odhodlaní: Severní Afrika
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: 2. světová válka
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: není
Vydavatelé: Osprey Publishing
Autoři: David Thompson
Dávid Turczi
Trevor Benjamin
Rok vydání: 2021
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dostupnost ENG verze

Podařilo se někomu tohle rozšíření sehnat?

Předprodej se u mě známých e-shopů změnil na vyprodáno a dostupnost asi červen 2022.

24.1.2022 10:20:22

A zaznemenal si, že Osprey mal problém s kompatibilitou kariet? Museli urobiť reprint a pravdepodobne tam, kde to bolo možné, stiahli pôvodné krabice z distribúcie a budú ich vymieňať. Preto mnohé e-shopy majú tento produkt ako re-stock alebo out of stock a čaká sa na opravené vydanie. V každom prípade, stránky OG sú chudobné na informácie :/. 

24.1.2022 10:41:51

@ebm_plays Tak o problému karet vím a hra je dostupná v zahraničních e-shopech, i když v omezeném množství, tak mě zajímalo, jestli ji má někdo u nás.

24.1.2022 13:43:40

vcera jsem koupil v planete her a uz se hraje :)

23.2.2022 14:52:37

mám objednáno a zaplaceno, mělo by dorazit snad dokonce týdne, ještě mi napadá že v tomto rozšíření jsou 2 sady karet a 2 sady žetonů - jedna pro Normandy a jedna pro Afriku, protože Afriku kupovat nehodlám tak bych klidně tyto karty prodal někomu kdo by měl zájem - když tak dejte vědět do SZ 

23.2.2022 14:58:09 | Upraveno autorem (porovnej)

Mám to s tou Afrikou stejně jako totalpan, takže další sada je k dispozici.

23.2.2022 15:32:49

Na bookdepository.com vyzera byt Reinforcements dostupne, za 850 Kc vratane postovneho. S dorucenim zasielok, co som doteraz odtial objednaval do CR, nebol problem.

23.2.2022 16:02:43

Vybíráme z Bazaru

Vládci podzemí
Vládci podzemí
Akt. cena: 400 Kč
Končí za: 4 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas