Ubongo na cesty

xxxxxxoooo hodnoceno 52x (Seznam vlastníků)

Ubongo na cesty - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Abstraktní
Herní kategorie: logická
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Albi
Kosmos
Autoři: Grzegorz Rejchtman
Rok vydání: 2007
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Obtížnost

Mám českou verzi hry. Hned první hru jsme zvolili těžší variantu. Což o to, hra je to zábavná, ale opravdu lehká (složit 3 dílky tetrisového vzhledu do prazdných polí). Každopádně se kouknu po nějaké jiné, těžší. Četl jsem že stolní verze je těžší, ale dávám přednost hrám které nezaberou místo a dají se hrát i na malém prostoru.
4.11.2009 10:47:46

Velké Ubongo
Velké Ubongo má kartičky na jedné straně se třemi a na druhé se čtyřmi dílky. Ty čtyři jsou tak akorát, většinou je dáme, ale občas se prostě nezadaří a hodiny se dosypou dříve. Tři dílky jsou málo, to je bez debaty. Každopádně, podle reakcí mých dcer je to aktuálně nejzábavnější hra.

Teda spolu s čerstvým objevem Ztracených měst, kde ale netuším zda nadšení po pár dnech neopadne.

4.11.2009 12:38:11

ubongo extrém
Existuje Ubongo extrém na cesty. Dílky nejsou zloženy ze čtverců, nýbrž šestiúhelníků. Je stejně malé, jako to tvoje a je těžší.

4.11.2009 16:28:25

Ubongo Duell
Nebo je moznost hrat Ubongo duell, to je celkem mala krabicka s obtiznejsimi tetrisovymi dilky i tvary, ale neni tam sbirani diamantu - proste kdo driv posklada - vyhral.

4.11.2009 16:57:45

Vybíráme z Bazaru

Kacíř - zkáza Roanoke
Kacíř - zkáza Roanoke
Akt. cena: 750 Kč
Končí za: 2 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas