Trollland - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: není
Vydavatelé: Ludocortex
Autoři: Bruno Cathala
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Jaké to je?

Tohle by mělo být skoro povinné, ne? ;)
15.11.2010 20:52:31

Jaké to je?
No rozhodně to má hodně elek v názvu.

15.11.2010 21:10:50

essen
vysvětlovaly mi pravidla v essenu vypadalo to jako celkem rychlá odechvá karetka s cílem zavřit co nejvíc hrdinů do klecí s celkem peknejma obrazkama

15.11.2010 22:04:59

Elissa
Hoj, no je to taková karetní oddychovka pro 2-5 hráčů (alespoň podle obalu). Hráči se ujímají role trollů, kteří převážejí vězně (amazonky, lidi, elfy, trpaslíky a gobliny). Každý hráč dostane pět karet (vězňů) a postupně je přerozděluje do "transportů"(každé kolo dostanou hráči dvě nové karty). Každý transport má určitý počet míst (např 2-1-3), místa musí zaplnit stejná rasa, ale musí být pouze jeden stejný druh v trasportu (2xelfové, 1x trpaslík, 3 amazonky). Pokud "dojdou" transporty tak je konec hry. Hráči dostávají body za některé transporty, nejvyšší bodovou hodnotu rasy, kterou uvěznili, a bonusy (2x body za rasu, nebo bonus 3 bodů). Kdo má nejvíce bodů stává se trollým králem :). O interakci mezi hráči se starají karty trollů, které např kradou vězně, předávájí trestné body, atd..

Je to prostě rychlá oddychová hra s celkem pěknou grafikou. Někomo možná nezaujme, ale já se v Essenu u toho bavil, hlavně u vysvětlení hry francouzskou angličtinou, které jsem vůbec nerozuměl :D Doufám že ten text je k porozumění, je večer bolí mě hlava, ale něco sem ze sebe vymačkal :D

15.11.2010 22:10:38

Vybíráme z Bazaru

This War of Mine - CZ
This War of Mine - CZ
Akt. cena: 950 Kč
Končí za: 23 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas