To je život! - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 6
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Abstraktní
Herní kategorie: desková hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Ravensburger
Autoři: Michael Kiesling
Wolfgang Kramer
Rok vydání: 2005
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

som
som - avatar

Pravidla

Ahojte všichni, obracím se na Vás s prosbou - uvažuju o téhle hře, ale mám jen kusé informace a o pravidlech ani nehovořím. Nemhl by plz nějaký šťastný majitel vystavit svoje pravidla? Díky Šom
31.5.2011 12:11:18

pravidla
Mám prosbu nemohl by mě někdo poradit jak se hra hraje, dnes jsem ji dostal, ale nebyla v ní žádná pravidla.

23.7.2011 14:37:47

pravidla
ahoj, pravidla su uplne jednoduche. zacinas tusim s troma figurkami a cielom hry je nazbierat co najviac bodoi a vyhybat sa minusovym. mozes hrat so svojimi panakmi, alebo ak ti to nevyhovuje, mozes hybat so strazcami namiesto tahu s panakmi.(napr. posunies si strazcu na minusovu karticku, kde mas panaka a potom v dalsom kole potiahnes svojho panaka a tak neberies minusovu karticku, lebo tam zostal strazca. ale pozor, aby s tym strazcom potom nepotiahol super!!!) ten, kto ma napr. na urcitej karticke panaka a nie je tam ziadny protihrac, tak ked s nim potiahne vezme si kartu. teda ak stojis s protihracom na karticke -9, je dobre cim skor odtial zmiznut a karta zostane jemu. dolezite su aj sive karticky stastia, ktore minusovu hodnotu kartickyy menia na plusovu, takze ak mas napr. dve, nie je na skodu takticky zobrat karticku napr -9. mozno si niekto mysli, ze to je len hlupe hadzanie kocky a ziadna taktika, ale opak je pravdou. casto budes az do poslednej chvilky zdielat spolocne so superom miesto na karticke stastia a nie je krajsi pocit, ked ju bude musiet prvy opustit. dufam, ze som to napisal celkom jasne, ja som na pisanie nikdy nebol.
edit. zabudol som, ze na zaciatku hry su strazcovia na kartickach stastia. ja som najradsej hraval nahodnu mapu, ale snaz sa karticky stastia nedavat blizko seba, je to vsak na tebe, aku drahu si rozostavis.
mrkni na brettspielwelt.de, nemusis sa registrovat, je tam tato hra online.

23.7.2011 14:55:58 | Upraveno autorem (porovnej)

dakeyros
napiš mi mail, pošlu ti scan origoš pravidel CZ.

24.7.2011 11:13:28

díky
Děkuji za rady a poslaná pravidla.

24.7.2011 12:07:41

Vybíráme z Bazaru

Anachrony CZ + Infinity Box ENG
Anachrony CZ + Infinity Box ENG
Akt. cena: 5000 Kč
Končí za: 6 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas