Tiny Epic Tactics

xxxxxxxooo hodnoceno 6x (Seznam vlastníků)

Tiny Epic Tactics - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Fantasy, Středověk
Herní kategorie: desková hra
Čeština: undefined
Vydavatelé: Gamelyn Games
Autoři: Scott Almes
Rok vydání: 2019
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

lokalizace

Nabízí se otázka na REX hry - jdede do toho? A pokud ano, jak s rozšířeními (prostředí Winter hihlands, Savage wastelands)?
Já jen, jestli mám "beknout" - libí se mi to :)
28.2.2019 15:53:13

Peca
I pres to postovne? Ja to sledoval jeste pred spustenim a bekovat to rozhodne nebudu. Ten teren nejsou dalsi krabicky, ale jen papirovy "prehoz", ktery se dava pres jiz existujici krabicky. Je to tedy jen papirovy skin, ktery pozdeji nebude problem vytisknout. Ja pockam na Rexiky :)

28.2.2019 17:57:54

Havelock
Poštovné, no jo, $12! To je jak od České pošty :)
Kecám, nějak jsem ho v tom zalíbení zanedbal.
Ten doplňkový 3D terén jsem ještě nedohledával, ale říkal jsem si, jak to chtějí vymyslet. Takže "opláštění" toho základního. Dungeony budou totožné - na to už jsem narazil...

Jinak, právě proto se ptám, jestli do toho Rexíci půjdou, protože tohle se mi líbí mnohem víc, než třeba Zombie...

1.3.2019 12:25:12

3D terén

Ten 3D terén z rozšíření nevydrží dlouho. Přeci jen to je opravdu slabý kartón a skládání a nasazování na krabičky ze hry není ideální řešení. Osobně jsem to v práci zalil spec. hmotou. Méně skladne, ale aspoň to vydrží.

13.2.2020 16:25:07

CZ

Ako je to s češtinou do tejto hry? Vaľká malá dobrodružství sa mi páčili a táto vyzerá ešte lepšie

12.7.2020 08:44:58

Khumar
Myslim, ze lokalizace tehle hry ze serie Male velke byla zavrhnuta uz pred delsi dobou. Jestli se to zmenilo si nemyslim.

12.7.2020 14:22:56

to Havelock

Škoda. Neviem, aká je hratelnosť, ale vyzerá to dobre.Na anglickú verziu si netrúfam

12.7.2020 19:07:56

Vybíráme z Bazaru

Bloodborne
Bloodborne
Akt. cena: 1000 Kč
Končí za: 2 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas