Timeline: Vynálezy

xxxxxxxxoo hodnoceno 233x (Seznam vlastníků)

Timeline: Vynálezy - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 8
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 15 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: karetní hra, vzdělávací
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Asmodée Editions
REXhry
Autoři: Frédéric Henry
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Chyba-saxofon

Vážení, dost nás to mrzí, ale náš francouzský partner sáhl bez autorizace do tiskových dat a u dostiku nám pokazil jednu kartu. Jedná se o saxofon, který je oboustranně bez data. Správné datum je 1846, zatím je možno ho z jedné strany dopsat fixou, a normálně hrát, ale tím se nezbavujeme odpovědnosti za nápravu;) Nové kartičky se už tisknou a bude možné se u nás o ně přihlásit - zašleme vám je poštou.
Chyba nemá na hratelnost prakticky žádný vliv, je to jedna za 109 karet, a bude nahrazena, takže se nemusíte bát hru hrát;) Raději o tom sami informujeme předem, aby bylo jasné, že náprava je na cestě.
11.10.2012 13:40:24

dotisk?
rozumim spravne, ze se to netyka vsech, ale jen nekterych baleni?

11.10.2012 13:48:13

ndru
Určitě, teď jsem se díval a saxofon mám v pořádku.

11.10.2012 13:57:15

Chyba
Chyba se týká pouze dotisku, takže kdokoliv má TL déle, má ji v prořádku z prvního tisku. Ještě v současné chvíli je na trhu velká část prvního tisku a dotisku jen méně...;)

11.10.2012 13:59:25

Aneken
Nazdar, mne sa ušla akurát verzia s obojstranným Saxafónom, písal som do Rex-hry, ale neodpísali mi. Neviem, či sa to niekde zdržalo alebo už náhradné karty nemajú. Kúpil som hru priateľke, a nechcem na tu kartu čmárať, tak či by si nepridal prelepku alebo oskenovanú stranu s rokom na stiahnutie, Ďakujem.

20.4.2013 22:34:18

Vybíráme z Bazaru

Witchstone
Witchstone
Akt. cena: 800 Kč
Končí za: 5 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas