nepřihlášený

přihlásit

registrovat

Time of Legends: Joan of Arc

Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy, Středověk
Herní kategorie: desková hra, válečná
Čeština: undefined
Vydavatelé: Mythic Games
Autoři: Pascal Bernard
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Otázky ke hře

Vlastnosti území

Ahojte,

Chcel som si len overiť, či vyhodnocujem správne vlastnosti niektorých území.

FOREST (strom) and VILLAGE (budova): pri obrane na jednom z týchto území, môže obranca prehodiť jednu kocku, teda bez ohľadu na to koľko jednotiek sa bráni vždy len jednu kocku.

HILL and ROCKS. pri obrane môže obranca využiť vlastnosť Retaliation na jednej z obranných kociek. Teda keď sa bránim 4 jednotkami a dve už vlastnosť Retaliation majú na svojej karte, znamená to, že z obranných kociek každej takejto jednotky využijem jeden symbol (zabitia, zranenia alebo odtlačenie) a z akejkoľvek ďalšej kocky využijem symbol (zabitia, zranenia, odtlačenia) za vlastnosť ktorú dáva obrancovi práve toto územie. Spolu teda 3 symboly na kockách môže využiť na Retaliation ??

Ďakujem


6.9.2019 13:58:54

Odpoved

Ad 1: "when defending, you may reroll one die", takze ano, bere se to na hrace (kdyby to bylo na jednotku, bylo by to uvedeno, jako treba u Plani, kde kazda jednotka jizdy s charge dovednosti muze prehodit kostku)

Ad 2: ano, akorat u tech jednotek s tistenou retaliation muzes vyuzit vsechny vysledky. Pokud se tedy dve jednotky s tistenou brani tremi kostkami, muzou vyuzit vysledky ze vsech... Plus jednu za ostatni jednotky na skale... Doufam, ze 1.5 ty pravidla trochu ujasni

0 | 6.9.2019 16:41:05 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z aukcí

Java
Java
Akt. cena: 545 Kč
Končí za: 2 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>