Tide of Iron - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: 2. světová válka
Herní kategorie: desková hra, strategická, válečná
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: 1A Games
Edge Entertainment
Fantasy Flight Games
Ubik
Autoři: Corey Konieczka
Christian T. Petersen
John Goodenough
Rok vydání: 2007
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Scénáe ke stažení?

Tušíte někdo, kde stáhnout další scénáře k téhle skvělé hře? Na webu vydavatele FFG je jich jen 5 + pár dalších na BBG. Nevíte o nějakém webu, kde by byly nějaké další fanovské scénáře? Google nepomohl :-/
12.1.2009 17:03:21

Na webu FFG
Cau spousta scenaru - od dalsich hracu - lze nalezt taky na webu FFG. Staci v sekci "Support" a "Scenario Editor" vybrat odkaz. Na nasledujici strance je pak mrte scenaru. Adresa: http://app.fantasyflightgames.com/tideofiron_scenarios.html

13.1.2009 09:35:59

Díky!
Díky moc, já si toho vůbec nevšiml!

13.1.2009 12:59:03

Drobná chybička
Nechci být rýpalem. Překlad i grafické zpracování pravidel i scénářů je výborné, akorát v překladu knihy scénářů je chybička na poslední straně u přehledu terénu, kdy nerovný terén poskytuje kryt 1 a ne 0 jak je uvedno (viz. originální pravidla od FFG)

13.2.2009 15:19:27

Šmatli

Česká pravidla
Stránky s kompletním překladem českých pravidel a karet www.tide-of-iron.ic.cz

2.3.2009 17:45:18

scénáře ke stažení
Docela o hře uvažuji, ale podstatná pro mne bude možnost hrát nové neoficiální scénáře. prolez jsem si forum, kde jsem se dočet, že scénáře jsou dostupné na stránkách FFG. Když jsem je ale zkusil vyhledat, Tide of iron na těchto stránkách vůbec není (nejspíš souvisí s tím, že licence byla předána jiné firmě), takže celá sekce support je pryč. Víte o nějakém jiném zdroji scénářů, kam se přesunuly?

PS - BGG moc neznám, ještě jsem tam nekoukal, přijde mi dost nepřehledný, stránky FFG znám z jiných her a přijdou mi výborné, proto se ptám. Díky

19.11.2013 14:00:55

Re: scénáře ke stažení
Tak to je pro mě novinka, že už FFG smazali stránku se scénáři pro TOI. Ale měli bychom se dočkat nové stránky právě pod hlavičkou toho nového vlastníka - A1 Games. Úryvek z jednoho fóra na BGG:
"...After two years of limited support for the system, TOI fans are finally getting the love they deserve. ... We're working on new web content such as bonus scenarios. We're doing research and making initial plans for future expansions. ..."
Mimo jiné prý nová firma také připravuje reprint základní hry s menšími úpravami (opravami) od té 6 let staré FFGovské, takže jestli si plánuješ TOI pořídit, doporučil bych počkat si na to.

19.11.2013 17:25:30

díky
Díky za odpověď, na tu stránku jsem koukal, ale žádný "support" tam nebyl, ale třeba je to čerstvý a objeví se časem. Ono s tou koupí to není tak žhavý, neměl bych s kým hrát, ale hra vypadá zajímavě, tak brousím kolem, mazlím se s pravidly a budu čekat, až dorostou děti :) Každopádně díky za odpověď.

20.11.2013 07:47:32

Tiger Hunt?
Za žádnou cenu nemůžu nikde dohledat scénář Tiger Hunt.
Nenajde se tady nějaký pamětník, který by poradil?

18.3.2014 19:28:49

to VinasSolamnus
Nasel jsem. Posli mi do PM (personal message) mail na tebe...

19.3.2014 07:12:09

http://1agames.com/
Počínaje dnešním dnem, by se měli na stránkách společnosti, která má na svědomí next wave, objevovat nové scénáře.

Jedná se o scénáře od fanoušků, takže nemusíte zůstat jen u stahování, ale můžete zaslat své vlastní výtvory.

3.4.2015 18:03:07

:)
Paráda :)

4.4.2015 22:35:04

http://1agames.com/tide-of-iron-scenarios/
Ještě odkaz pro snadnější přístup.

22.4.2015 00:20:34

Vybíráme z Bazaru

Lotři: Rigor Mortis CZ
Lotři: Rigor Mortis CZ
Akt. cena: 380 Kč
Končí za: 9 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas