Ticket to Ride: USA 1910

xxxxxxxxoo hodnoceno 16x (Seznam vlastníků)

Ticket to Ride: USA 1910 - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Jízdenky, prosím!
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Současnost, Vlaky
Herní kategorie: desková hra, budovatelská, dopravní
Čeština: není
Vydavatelé: Days of Wonder
Edge Entertainment
Autoři: Alan R. Moon
Rok vydání: 2006
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

CZ Pravidla - rozšíření Ticket to ride : USA 1910 ?

Zdravím, má někdo pravdila k rozšíření Ticket to ride : USA 1910 v češtině k nasdílení a k tisku? Případně k zapujčení v praze na naskenování?
Mám jenom anglický originál a nemohu nikde nalézt ke stáhnutí.

Díky
26.3.2021 11:16:12 | Upraveno autorem (porovnej)

Pravidla
Ticket to Ride USA 1910

Karetní rozšíření prvotní verze Ticket to Ride. Původní menší karty jsou kompletně nahrazeny větším formátem (známý například z Ticket to Ride Europe).

Rozšíření obsahuje:
30 původních karet cílových stanic.
10 bodovou kartu za nejdelší nepřerušovanou trať.
35 karet cílových stanic s logem 1910.
15 bodová karta Globetrotter, kterou na konci hry získává hráč s největším počtem splněných karet cílových stanic.
4 karty cílových stanic z rozšíření Mystery Train.
110 karet vagónů.

Kromě standardního způsobu hraní přinášejí pravidla tři nové módy:

1910:
Hraje se dle standardních pravidel. Za použití pouze nových karet cílových stanic
s logem 1910 a bonusová karta za nejdelší trať je nahrazena kartou Globetrotter.

MEGA GAME:
Zamíchejte všech 69 karet cílových stanic. Ve hře jsou obě bonusové karty
(10 bodová karta za nejdelší nepřerušovanou trať i 15 bodová karta Globetrotter).
Na začátku si hráči musí vybrat alespoň 3 karty cílových stanic z 5, v průběhu hry při dobírání alespoň 1 ze 4. Odhozené karty cílových stanic se vrací do spodu balíčku.

BIG CITIES:
Tato varianta se hraje pouze s 35 kartami cílových stanic obsahujícími velká města (Chicago, Dallas, Houston, Los Angels, Miami, New York, Seattle). Velká města jsou na kartách označena červenou barvou. Na začátku si hráči vybírají minimálně 2 jízdenky ze 4, v průběhu hry při dobírání nejméně 1 ze 4. Odhozené karty cílových stanic se vrací do spodu balíčku.

26.3.2021 19:21:55

Pravidla
Nejsem si úplně jistý, ale mám pocit že jsem to kdysi přeložil. Pravidla jsou v podstatě jen ty dva dolní odstavce.

Pokud by tě zajímalo něco víc k Mystery Train koukni sem:

https://www.zatrolene-hry.cz/spolecenska-hra/ticket-to-ride-mystery-train-expansion-1518/

to jsem přeložil + dodělal nějaké karty navíc.

26.3.2021 19:29:17

Vybíráme z Bazaru

Iliad
Iliad
Akt. cena: 35 €
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas