Ticket to Ride: 10th Anniversary

xxxxxxxxxo hodnoceno 22x (Seznam vlastníků)

Ticket to Ride: 10th Anniversary - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Současnost, Vlaky
Herní kategorie: desková hra, budovatelská, dopravní
Čeština: není
Vydavatelé: Days of Wonder
Autoři: Alan R. Moon
Rok vydání: 2014
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Chybějící karta -

Mám dotaz ohledně karet vlakových linek. Na krabici u této edice je napsáno, že hra obsahuje 30 původních karet, 35 karet z USA z roku 1910 a 4 mystery karty... No a já měl v krabici pouze 3 mystery karty a naopak 31 karet těch původních. Rozlišuji to dle ikony v levém dolním rohu těchto karet (vlajka USA, otazníčky...). Má někdo obdobné problémy, nebo se to povedlo jen u mě? Případně nějaké zkušenosti s reklamací... Díky za info...




12.1.2015 19:17:24

divisek 3
Tak jsem se kouknul na ty svoje karty a podle těch vlaječek v levém spodním rohu mám taky jen 3 Mystery. Ale podíváš-li se do pravého spodního rohu (Classic, 1910 a Mystery), tak jsou ty karty 4. Tak nevím, jak je to přesně rozlišené, ale celkový počet karet sedí! ;-)

13.1.2015 17:30:15

Savager
Aha, tak to vpravo jsem přehlídnul... Počet karet sedí, a když to porovnám i podle těch pravých levých rohů, tak je to ok... Akorát tomu moc nerozumim :-) Budu se tedy řídit pravou stranou karty (1910, classic, mystery). A jak to hrajete? Použijete vždy jednu sadu a přidáte třeba mystery, nebo to nějak kombinujete? Asi musí být maximální počet karet ve hře, jinak by se odčítalo moc bodů, páč tolik tras se nedá splnit...

13.1.2015 18:07:32

divisek3
Taky tomu značení moc nerozumím, jen vím, že se dají hrát ještě Big Cities, což by byly ty ikonky vlevo dole. Ale my to hrajem vždycky úplně se všemi kartami (Megalomanská verze;)

13.1.2015 19:07:21

Savager
My to právě taky hráli se všemi, ale někteří se pak nedostali s body do plusu, protože jim zůstalo moc karet na ruce... Takže to budeme hrát raději po těch tématech... Jsem jinak rád, že tedy nejsem s těmi kartami sám a nemusim to už řešit :-)

13.1.2015 21:08:32

divisek3
Tak proč si těch karet tolik nabrali? :-) Asi hamižní hráči, co? ;-)

13.1.2015 21:25:29

Savager
Spíš šlo o pravidlo, kdy v každém tahu musíš táhnout minimálně jednu (až 3) kartu vlakových linek... :-)

13.1.2015 21:57:35

Vybíráme z Bazaru

Moje kavárnička
Moje kavárnička
Akt. cena: 520 Kč
Končí za: 9 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas