Thunderstone: Dragonspire

xxxxxxxxoo hodnoceno 8x (Seznam vlastníků)

Thunderstone: Dragonspire - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: není
Vydavatelé: Alderac Entertainment Group
Autoři: Brent Keith
Mike Elliott
Rok vydání: 2011
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Thunderstone vs. Thunderstone: Dragonspire


Zvazuju zakoupeni teto hry, ale jsem stale na rozpacich (obzvlast po precteni ne zrovna pozitivnich prizpevcich z "Prvnich dojmu"), kterym zakladem zacit. Chtel bych se optat jakou verzi Thunderstone by jste mi doporucili?
9.3.2011 13:34:25

Joe

Dragonspire.
Namiesto otravných kariet na XP máš žetóny, krabica je lepšie usporiadaná, okrem základných kariet máš aj pasce apod... A novú grafiku.

Ja by som bral Dragonspire a keď sa ti bude páčiť, kľudne potom dokúp základ či rozšírenia... Dokonca by som asi šiel cestou Dragonspire, Wrath of the Elements, druhé rozšírenie...

9.3.2011 13:44:26

Fufoon
Ja bych sel taky po Dragonspiru. Sice jsem ho jeste nehral, ale co jsem koukal na karty, musi to podle me fungovat lepe nez zaklad... Ta hra prodelala herne docela vyvoj k lepsimu;)

9.3.2011 13:48:05

Fuf00n
Faktem je, že Dragonspire ti doporučí asi všichni, ale je to skutečně hození do divoké výhně, hned na tebe budou čekat mnohem vypasenější potvory, karty umožňující více kombinací (jde o to kdy, nebo zda vubec je objevíš). Každopádně vše je lépe vyvážené. Krabice a deska pro podzemí jsou jasné body plus. U grafiky nevím, mě se více líbí například pochodeň z původní hry. I jídlo je dost podivné - každopádně to nejsou železné zásoby. To je dost individuální. Nejlepší poměr výkon cena je asi koupit Dragonspire a původní Thunderstone.

9.3.2011 13:56:11

Diky moc za rady ;)
po vyplate kupuju! ;)

10.3.2011 15:50:26

Já už mám rozbaleno
dneska zkusím první hru :)

10.3.2011 16:02:09

frelda
tak nezapomeň poreferovat ......

10.3.2011 17:06:43

Vybíráme z Bazaru

World of Tanks: Rush
World of Tanks: Rush
Akt. cena: 450 Kč
Končí za: 7 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas