Thunderstone Advance: Towers of Ruin

xxxxxxxxoo hodnoceno 21x (Seznam vlastníků)

Thunderstone Advance: Towers of Ruin - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: undefined
Vydavatelé: Alderac Entertainment Group
Pegasus Spiele
Autoři: Edward Bolme
Mark Wootton
Mike Elliott
Rok vydání: 2012
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dotaz - pravidla

1) Chápu správně „vesnickou kartu" - Mass Teleport (spell) - V Dungeonu si vezmu 3 karty. Schopnosti těchto 3 karet, i kdyby to byli hrdinové, nemohou být použity (jsou na nic), kromě zbraní (weapons)?
2) V případě že svedu boj s Orge Mage (Orge-Humanoid-Level2) - můžu ve fazi Battle zahodit právě jednu z 3 karet z Mass Teleport, která bude splňovat podmínky „Discard 1 card with Magic Attack"?
2.9.2012 21:13:35

Pravidla CZ
Hodně uvažuji o koupi této hry. Anglický text na kartách mi nevadí, ale nevím, zda bych pochopil i pravidla. Můj dotaz míří k tomu, zda mi stačí k pochopení pravidel této novější verze Thunderstonu český překlad pravidel ze starší verze Thunderstonu? Nebo by snad někdo měl překlad i této novější verze, samozřejmě nemyslím v grafice, jen k pochopení principů hry...

30.5.2013 00:04:28

Pravidla
Stejný dotaz jako mitogar :P

3.10.2013 12:23:17

dotaz - pravidla - odpověď
1) chápeš špatně - na nic jsou jen karty se schopností Dungeon, další takovou schopnost v tomto kole po zahrání kouzla Mass Teleport už nemůžeš použít (třeba tyto dvě kouzla za sebou nejde zahrát), ale všechno ostatní použít můžeš - hrdinové tj. jejich síla a schopnosti, kromě schopnosti Dungeon, zbraně a ostatní karty podobně.
2) ano, kartu dobranou pomocí kouzla Mass Teleport můžeš zahodit, pokud bude splňovat podmínky pro zahození.

3.10.2013 13:53:25

Obnova
Jen refrešuji dotaz ohledné pravidel od mitogara zajímá mě stejná věc =)

4.10.2013 19:29:58

Vybíráme z Bazaru

Hit the Silk! + rozšíření Extra Crgo
Akt. cena: 500 Kč
Končí za: 2 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas