Terra Mystica - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 100 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: strategická, ekonomická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Feuerland Spiele
MindOK
Autoři: Helge Ostertag
Jens Drögemüller
Rok vydání: 2012
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

BigBox

Tohle mě štve…legendární hra, která dodnes není překonána. Vydavatel vydá BigBox edici a opět myslí jen na nalákání nových hráčů a na všechny, kteří jeho hru roky kupují a tím ji dostali tam, kde je se sere a šlus.

Tím myslím, že si nemůžete koupit jen “bigbox” jako storagge box pro Vaši kolekci. Musíte svou hru a všechny expanze prodat, vyhodit a vše koupit znovu za dnešní taxu. Tedy jako tradičně, vítězí ten, kdo přijde poslední.

23.12.2022 18:55:14

Tak ako mi príde, že pokiaľ ten big box neponúka nejaké 3D doplnky alebo veci k hre, tak len krabica je pre nich málo na predaj a musia k tomu pridať aj základnú hru. Smutné. 

24.12.2022 00:07:52

to jako fakt? vadi ti, ze nepredavaju prazdnu krabicu, ktoru by si kupilo 10 ludi? Ved ich oslov, ze to zafinancujes zo svojho, tento super podnikatelsky napad, urcite nevudu proti.

24.12.2022 20:15:28

10 lidí? Co to plácas? Víš kolik krabic se prodalo k Scythe a jiným? Já bych jí bral všemi deseti a takových je určitě spoustu. Je opruz tu hru skladovat ve dvou krabicích, protože do krabici se základem dáš jenom jedno rozšíření.

25.12.2022 17:44:20

@Wuuduu myslis ze 10? U hry,ktera je v top zebricku BGG cela leta. U hry, kterou hraci kupuji uz deset let a ma X reprintu? Kde i druhe expanze se prodalo tolik,ze dostava dalsi a dokonce BigBox? 

 

25.12.2022 18:01:01

@Wuuduu Úplně mimo jsi. Já bych jí taky bral, už teď jsme tři.

25.12.2022 18:05:00

Ja som to vyriešil tak, že som do veka z velkej krabice vložil dolnú časť z malej, tu naplnil doskami, na ňu dal dolnú časť z veľkej krabice a tu prikryl hornou časťou z maleho rozšírenia. Krabica pôsobí ako 1 krásne to vyzeráa všetko aa vojde dnu. Môžem priložiť fotku keď budem pri hre. :) 

25.12.2022 18:45:22

@matej2424 Urcite pošli, pomohlo by to. Prudi mě to jedno rozšíření skladovat mimo základní krabici, a nějak to z tvého pospisu si nedokážu představit. Zkoušel jsem kdysi nějaká poskládat ale do jedné krabici jsem to nenarval.

25.12.2022 22:58:02

@deema No veru neviem, ty vies kolko sa v Cechach a na Slovensku predalo krabic ku Scythe? Ja ju samozrejme mam tiez, este z cias ked sa u nas kupit vobec nedala (objednana zo zahranicia), ale nepoznam nikoho ineho, co si ju kupil aj ked ma hru.

25.12.2022 23:23:39

Napiš Stonemaier Games a třeba ti to řeknou. Co to má společného se slovenskem a českem? Bavíme se o krabici - jazykově nezávislá věc. Já třeba znám tři lidi v mém okolí, kteří mají big box k Scythe.

26.12.2022 01:26:32

@matej2424 urcite taky prosim o foto….taky z toho popisu nejsem.moudry 🙂

26.12.2022 12:57:53

@deema , @Korenar 

Čaute, tak už som zase na izbe, takže tu prikladám fotky, ako to vyzerá :) Nič náročné a hlavne efektívne :) neviem či zobrazuje obrázky, no ked klinete na to a dáte zobraziť na novej karte, mňa to pekne nasmeruje už aj s obrázkami :)

 

SghaACJyaryM.jpg

 

wXC9bCVEahlc.jpg
uTY2JSVNmA1P.jpg
uCuYXcZKpORc.jpg

4.1.2023 14:00:23 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Hrdina v kostce + Bestiar
Hrdina v kostce + Bestiar
Akt. cena: 1225 Kč
Končí za: 6 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas