Temné znamení: Prokletí faraona

xxxxxxxxxo hodnoceno 29x (Seznam vlastníků)

Temné znamení: Prokletí faraona - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Temné Znamení
Počet hráčů: 1 - 8
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: neuvedeno
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Které rozšíření

Ahoj, které rozšíření byste doporučili k základní hře? Brány Arkhamu nebo prokletí faraona?

Díky
24.12.2018 18:23:30

K základu

K základu Neviděné síly jsou numero uno

24.12.2018 18:50:36

Souhlas
Add1 souhlas s Nathanaelem Neviděné síly je must have i kvůli dvoum kostkám a expanzi, které nemění původní hru, ale opravdu jí rozšiřuje.

Add2 co se týče těch dvou asi bych prvně zkusil Brány Arkhamu.

Add3 zvaž anglické rozšíření Omens of the Deep (Prokletí z hlubin), koukni kdyžtak na CZ pravidla, která jsem nedávno dodělával, je to pro mě z těch zbylých 4 rozšíření bez záležitost a poměrně náročné :).

24.12.2018 19:32:06

...
Já jsem tenkrát hrál BA a líbili se mi ty karty lícem dolů, proto jsem chtěl buď BA nebo faraona...
Zase tak náročný to nepotřebuji, mě kostky moc nemají rádi :)

25.12.2018 08:07:41 | Upraveno autorem (porovnej)

Gotti
Prave proto by sis mel poridit nejdriv Nevidene sily, bila kostka pozehnani je obcas opravdu pozehnani :D

25.12.2018 16:36:37

...
Jasný, pořídím NS. Pokud bych se rozhodl k tomu i pro další rozšíření, které byste doporučili? Spíše bych se přikláněl k lehčímu.

25.12.2018 17:54:37

gotti
No ty karty lícem dolů a text na rubové straně je už u všech rozšíření tzn. Brány Arkhamu, Prokletí Faraona i Omens of the deep, Omens of the ice.

Co se pravidel týče, tak si myslím, že e Ice i Deep jsou náročnější, ale zajímavější. Z těch 2 cz se mě osobně více líbí Brány Arkhamu.

25.12.2018 18:20:46

re

Nejdriv rozsirit o nevideny sily a az si budes myslet, ze to je moc lehky, tak si kup brany arkhamu. Ja ted koupil faraona a po dvou hrach nas hra pomalu nepusti k nicemu.

29.12.2018 01:48:26

Vybíráme z Bazaru

Unmatched raptors a ingen
Unmatched raptors a ingen
Akt. cena: 680 Kč
Končí za: 22 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas