Tanto Cuore - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: karetní hra, strategická
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Arclight
Japanime Games
Autoři: Masayuki Kudou
Rok vydání: 2009
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

O hře

...mám ji a jsem okouzlena. Od krabičky, přes zarážky na karty až k ilustracím a kvalitě karet - jedním slovem luxus... Doufám, že si ji o víkendu zahrejeme.
13.10.2011 09:37:29

cital
som Tvoj nazor na hru Piliere zeme,som rad ze sa Ti prave paci tato luxus hra.Prijemnu zabavu.

13.10.2011 16:09:57

Pilíře jsem hrála
a ty jsi TC hrál, že to komentuješ? :-)

13.10.2011 18:02:45 | Upraveno autorem (porovnej)

ak
je, brblo, v Tvojom poste nejaka narazka, daj plz sikovno vediet, v com su hratelnostou "tantricke coury" problemove! celkom totiz o nich uvazujem, zial sa mi nedari zahrat..
dikez

13.10.2011 18:50:45

to .opčík
Je to Dominion s tématem a navíc jsou tam některé karty, které Ti nejdou do balíku, ale jdou do Tvých soukromých komnat, kde jsou napořád. Pak jsou tam i maidky, které Ti jdou normálně do balíku, ale pak je můžeš za nějaké akce taky vyložit do svých soukromých komnat, aby Ti nezaneřáďovaly balík a daly nějaký ten bonusek v bodování na konci hry.

13.10.2011 19:38:54

ten Kadaver
dik za brief:) az na to, ze Dominion ma vobec nebere, z Tvojho opisu TC nevidim ziadnu problemovost;)) ak by to bolo niecim herne 'pokazene', asi by si to spomenul (brblo, ja cakam!:) ...a je to 'dostatocne' vykombene (kombitelne)? asi urco nie ako NF,ale aspon trochu? ;) rad by som to skusil, s temou ci s grafikou nemam ziadny eticky ci esteticky konflikt:D:D

E: tak ono su tu pravidla, precitam si ich, nech sa nepytam.. (dikez ChipRunner;)

13.10.2011 20:25:03 | Upraveno autorem (porovnej)

rbx

opcik
osobne bych rekl, ze je to extremne kombitelne, navic se chystaji v anglictine i obe rozsireni.

13.10.2011 20:59:43

to .opčík
Je to opravdu hodně kombitelné, zažil jsem hru, kdy jeden hráč každé kolo projel celý balík tím, jak hrál dokola přibírací a servovací maidky. Bohužel v tom balíku kromě nich nic neměl, tak toho moc neuhrál, ale kombit se tam dá velmi dobře. Nightfall jsem ale nehrál, tak to nemůžu porovnat.
Ještě oproti Dominionu (viděl jsem jen základ Dominionu, možná se takové karty objevily v jednom z mnoha rozšíření) jsou tam karty, které jdou přímo jinému hráči do soukromých komnat a ubírají mu body nebo ruší efekt permanentních maidek. Dá se tam tím pádem i celkem prasit, ale je si to třeba dobře rozmyslet, protože tím pokaždé uškodíš jen jednomu hráči a musíš za to zaplatit, takže díky tomu nemůžeš koupit něco dobrého pro sebe. Tím vlastně pomáháš ostatním hráčům. Ale je to dobré, když opravdu víš, že máš podobný počet bodů jako někdo jiný a chceš mu trochu zavařit, abys Ty byl ten lepší.

to rbx: Na rozšíření se těšíme!

13.10.2011 21:43:09 | Upraveno autorem (porovnej)

rozmery karet
standart card game (63,5*88) nebo neco jineho?

12.12.2011 20:11:18

to ndru
Standard Card Game. Já jsem je obaloval do šedých FFG obalů a sedí přesně.

13.12.2011 10:08:24

issho-ni asobimashou !!
Pojďme si hrát !!! Moje oblíbené zvolání když jsou mé služebné okolo mě.
Dvě noci strávené nad touhle hrou byly lepší než hodina běžného ....ehm... partnerského zápolení pod peřinou.
doufám že to bude k sehnání na ebay nebo amazonu.
Nedoporučuji tuto hru lidem, kteří nemají slabost pro japonskou animaci.

4.5.2015 14:43:01

Lahůdka
Achja, při pohledu na rozkošné služebné nastoupené a připravené na mé rozkazy, úplně zapomínám, že je to hra a já jsem na tahu. Jako deckbuilding je to výborná hra. Vtipné a roztomilé kresby vás provázejí celou dobu a opravdu máte pocit, že se o vás dívenky dobře starají.

16.9.2015 14:46:17

Vybíráme z Bazaru

Papírové doupě
Papírové doupě
Akt. cena: 380 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas