Tang Garden - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Středověk
Herní kategorie: desková hra, budovatelská
Čeština: undefined
Vydavatelé: GateOnGames
ThunderGryph Games
Autoři: Francesco Testini
Pierluca Zizzi
Rok vydání: 2020
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Kickstarter

Rozhodně velice zajímavá hra, která stojí za pozornost.
- Zenová atmosféra zlatého věku v Čínském císařství
- Příjemná grafika podobná hře Tokaido
- Jednoduchý mechanismus
- nenásilná interakce mezi hráči

odkaz na kampaň
https://www.kickstarter.com/projects/gonab/tang-garden/description
3.7.2018 16:50:41

Dorazilo
Tak tiež mi to prišlo. Začínala som už rozmýšľať, že im napíšem, takže najvyšší čas. :)

3.4.2020 12:18:42

dorazilo
Komunikace za mě skvělá, rychle reagují na emaily...zaslání dle očekávání komplikované (standard u ESP a FRA).

2 balíky pod jedním trackingem byli dodány s rozpětím 4 dnů...což způsobilo další zmatek.

Dneska konečně mám doma obě krabice.

PS: Základní krabici už jsme vybalil a nastudoval...komponenty jsou nádherné a hra na stole vypadá velmi působivě. Splnila účel...hra získala zájem manželky :)

7.4.2020 10:28:49

na cestě
Můj balík je na cestě. V pátek mi přišel mail, že opustil Španělsko. Tak doufám, že to nějak dorazí. Taky to mám ve dvou balících.


******
sváteční účastník JOUOB.castu

7.4.2020 10:38:29

@microjelen & @Korenar

Tušíte, kdo vám to přivezl/přiveze? Já mám totiž X různých čísel balíků a žádný dopravce operující v ČR mi není schopen je trackovat...

Dnes mi teda volala ráno kurýrka, což jsem jedině rád, ale neřekla kdo to veze, jen mi to přesměruje, protože to šlo samozřejmě na starou adresu... ale se*e mě, že vůbec netuším, kde ty balíky hledat (krom SEUR) :D

7.4.2020 12:15:24

aktualizace
Teď jsem si to přinesl domů. Přivezl to Top Pranz, bez jakéhokoliv upozornění předem
******
sváteční účastník JOUOB.castu

7.4.2020 12:34:55

...
TopTrans.....bez upozornění zavolá, že stojí před domem

7.4.2020 14:55:58

Wayfarer miniature

Tuší prosím někdo, jestli Wayfarer miniatura, která měla být zdarma pro backery prvních 72h je někde v krabici, nebo má být samostatně? Z všech "dárků" dorazily totiž snad jen Apricot Trees :(

17.4.2020 15:20:02

Medwidek
Wayfarer u mne byl tusim v extra krabicce. A Herbalist byla taky extra a stejne zabalena.

17.4.2020 15:34:14

Medwídek
Hele vše je extra připraveno na samostatný prodej.

Z těch extra věcí mě poslali taky jen půlku...už jsme jim psal a prý mi to dopošlou.

17.4.2020 16:21:04

Překlad do cz

Nemá někdo prosím k dispozici nějaký klidně stručný návod jak hrát? :-) Do hry jsem se zamilovala, jen jsem si nevšimla, že je v ang a já ani muž nejsme moc jazykově zdatní. Google pomůže, ale stejně...
Díky :-)

30.5.2020 18:08:12

Flejdy
Dokončujeme slovenský dabing nášho návodu, ktorý je pôvodne v angličtine. Čoskoro bude hotová teda aj slovenská verzia. :)


----------------------------------
herný klub NITHRANIA z Nitry

30.5.2020 19:58:46

To: Cardinalle

Tak to je absolutní paráda. Už teď děkuji a budu se těšit :-) smutně koukám na google překlad :-D

30.5.2020 20:51:49

Další kampaň začne 22.02.2022.
- miniatury mají mít lepší kvalitu
- přibyde mnoho nových dekorací
- nové rozšíření s názvem Seasons
- na bgg se spekuluje i o dřevěném bigboxu
https://thundergryph.com/tangseasons/

11.2.2022 11:45:42

Big Box je potvrzen a bude mít dřevěný insert.

Nových dekoraci bude hromada, osobně se mi nejvíc líbí Kingfisher a Bamboo, které jsou univerzální do setů zvíře/kytky a dají se umísťovat buď do vody nebo na zeleň.

V základu je myslím 5 nebo 6 nových scénářů + další by měly být v SGs. Každý scénář přidává nový mechanismus a je se rozhodně na co těšit.

https://www.zatrolene-hry.cz/diskuse/crowdfunding-komunitni-financovani-8/tang-garden-seasons-30814/

11.2.2022 13:43:06 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Euphoria cestou k lepší dystopii
Euphoria cestou k lepší dystopii
Akt. cena: 500 Kč
Končí za: 3 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas