Talisman (fourth edition): The City

xxxxxxxxoo hodnoceno 14x (Seznam vlastníků)

Talisman (fourth edition): The City - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Talisman: Dobrodružství meče a magie (Čtvrtá edice)
Počet hráčů: 2 - 6
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, vývoj postavy
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Galakta
Heidelberger Spieleverlag
Autoři: John Goodenough
Rok vydání: 2013
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dotisk?

Zdravím,
neřešil jste někdo, jestli je plánován dotisk, případně čj verze?

Díky...všude beznadějně vyprodáno :(
12.12.2018 08:54:27

speett
já kupoval před lety když už bylo vyprodáno německou verzi na objednávku ze světa deskových her. Vyšla levněji než anglická. Karty máš zde přeloženy. Na políčkách ulic otáčíš karty setkání a v obchodech kupuješ jen věci které jsou na kartách... Dotisk myslím nebude protože FG už nemá licenci od games workshop.

12.12.2018 12:11:16

:(

Děkuji za odpověď. Bohužel ani v němčině jsem nedohledal.

12.12.2018 13:07:40

speett
Zkus zavolat nebo napsat přímo do obchodu svět deskových her. Berou hry z Německa tak jsem to zkusil a říkal mi že není problém. Ale je to už delší doba.

Navíc Games workshop udělal několi rozšíření sám.
https://www.games-workshop.com/en-EU/talisman#talisman__city
Když bylo vše vyprodáno svět deskových her mel z ničeho nic po 3 krabicích z každého rozšíření z games workshop.

12.12.2018 13:32:01 | Upraveno autorem (porovnej)

Dotisk
Mi dneska prisel balicek z Ihryska. Asi jediny obchod kde jeste neco meli. Objednaval jsem City, Harbingera,Woodlands a naprosty luxus.

Bohuzel nikde nemuzu koupit Cataclysm.

Na ffg foru jsem videl,ze si to lidi tiskli na banerovinu se vsemi rozsirenimi,docela hardcore plachta...

8.3.2019 19:51:01

fidisko
My jsme asi před rokem ještě vychytali nějaký kusy od Games Workshop, takže až na pár drobností máme snad všechno, naštěstí(chtěla bych ještě ty draky...) pak už bude k sehnání asi jenom Mickey :D

To s tím bannerem mě docela zaujalo... možná by to stálo za to, místo vytahování všech těch desek. Akorát tedy jsem neviděla nikde podklady na tisk těch herních plánů v rozumné kvalitě, a skenovat a skládat to asi bude peklo...

8.3.2019 22:26:09

Expanze
Já mám zas pro změnu všechny velké, ale chybí mi ty malé :(

S tím tiskem všeho najednou na jednu plachtu... Je to zajímavé, ale asi bych do toho nešel. Protože vždy není čas na hraní kompletu :)
Ale mám v plánu si nechat někde vytisknout expanze z www.TalismanIsland.com.
Mam na mysli ty expanze s profi grafikou - nevím jestli všechny, ale jsou přebrané z digitální edice :)

9.3.2019 09:32:35 | Upraveno autorem (porovnej)

tisk
Doufam,ze budou ochotni se podelit o ty podklady a asi je pravda,ze lepsi to tisknout po kouscich nez celou plachtu.
libil se mi i napad misto textu tam dat jen obrazky kolik karet si ma clovek vzit.

na Mickyho a Batmana jsem teda zvedavy,ale jsem rad,ze se mi podarilo nakoupit vetsinu tehle edice.

Peet: jestli budes nechavat neco tisknout,tak hod prosim info,asi bych se pridal kdyby to slo.diky

9.3.2019 11:10:53

Tisk
Ty ses uz po tech podkladech poptaval? Dej kdyztak prosim vedet, kdybys je sehnal. Ja teda mam zajem jen o ty ofiko rozsirka, o ty ctyri rohy a zakladni desku. Kdybych to mela, tak po tom banneru kouknu, ono je mi celkem jedno, i kdyz by se to nehralo cele, proste by se pak ta nechtena cast ignorovala.
Tech neofiko veci z talismanislandu je fakt ranec a nejak bych si ani nevedela, co vybrat, i ten zaklad s par rozsirkama je uz dost objemnej...

10.3.2019 00:54:24

Anyanka

Jestli chceš, tak mám natahané jen ty "ofiko" tedy ty z digitální edice a těch zas tolik není :)

Mě by právě štvalo mít na stole desku, ale nepoužívat ji :) :D
To si to raději vytisknu vše zvlášť.

Možná to tam už je (na talismanislandu), ale chtěl bych věž ne jako z draků - jen deska místo vnitřního pasu - ale jako ze 3.edice, tedy 3D věž :)
Jestli to tam nenajdu, tak se do toho možná i pustím sám :)

10.3.2019 07:47:46

Vybíráme z Bazaru

Too many bones Undertow
Too many bones Undertow
Akt. cena: 1950 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas