Talisman: Dobrodružství meče a magie (Čtvrtá edice)

xxxxxxxxoo hodnoceno 498x (Seznam vlastníků)

Talisman: Dobrodružství meče a magie (Čtvrtá edice) - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 6
Doporučený věk: od 9 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: REXhry
ADC Blackfire Entertainment
Devir
Fantasy Flight Games
Galakta
Heidelberger Spieleverlag
Hobby Japan
Pegasus Spiele
Autoři: John Goodenough
Rok vydání: 2008
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Fate žetony

Každá postava má určitej počet fate žetonů (průměrně tak 2-3) a ty může použít pro změnu hodu kostkou... 1, hodím kostkou 2, nelíbí se mi výsledek tak zaplatím fate žeton 3, hodím podruhý kostkou 4, vyberu si který hod z těch dvou platí
Jde to použít pro - pohyb, boj nebo když ti říká karta abys hodil kostkou. Fate žetony se daj dobýt různě kartama nebo políčkama, ale moc příležitostí není. Je na každém hráči kdy je použije... někdo si je šetří na nejhorší chvíle a někdo je požívá vcelku často s tím, že si je "snad" někde časem doplní...je to taková prkotinka, ale řekl bych že ve hře je toto pravidlo krok kupředu, hra se tím nijak nezeslozituje a nahoda nema nad clovekem tak velkou moc, coz mi zrovna u Talismana prijde jako vylepseni.
26.8.2009 17:57:06

chyba
Ahoj, vše je tak jak píšeš, kromě toho, že si po použití Fate tokenu nemůžeš vybírat mezi oběma výsledky, ale přijmout ten druhý.

"If the player pays a fate token to reroll a die, he must accept the new result; he may not pay another fate token to reroll the same dice again." (pg. 6)

22.9.2009 18:15:34

Vybíráme z Bazaru

THIS WAR OF MINE - V OBLEŽENÍ
THIS WAR OF MINE - V OBLEŽENÍ
Akt. cena: 2800 Kč
Končí za: 10 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas