Tales of the Arabian Nights

xxxxxxxxoo hodnoceno 64x (Seznam vlastníků)

Tales of the Arabian Nights - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 6
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, vývoj postavy
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Z-Man Games
Autoři: neuvedeno
Rok vydání: 2009
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

české vydání?

Nevíte někdo náhodou o tom, jak by se čeští vydavatelé stavěli k českému vydání tohohle kousku? Zdá se mi, že je to dost unikátní záležitost, potenciálně atraktivní i pro nehráče (pravidla jsou poměrně prostá) a navíc - překlad zde má smysl i pro ty, komu angličtina normálně nevadí.
Neuvažovali překladatelé-dobrovolníci, jestli by nezačali nějaká jednání o tom, za jakých podmínek by jejich práce mohla být podkladem pro oficiální vydání?
(možná je to pro insidery českého trhu s hrami naivní dotaz, ale proč se nezeptat;)
30.8.2015 20:58:26

Joe

sturnus
Tak to bohužiaľ nefunguje, iniciatívu by musel najprv prejaviť nejaký vydavateľ. Nakoľko táto hra je dosť obskúrna (je jedno, že sa fanúšikom páči, tých určite nie je dostatok na to, aby niekto hru len tak vydal), nepredpokladám, že sa do toho niekto pustí. Na česko-slovenskom trhu väčšinou iniciatíva zdola nefunguje - na to sme príliš malý trh s nedostatočnou kúpyschopnosťou nových hier.

31.8.2015 11:48:57

Vytlačenie vlastnej
Ľudia... já zejrám.. klobúk dole Vašej práci a česť Vašej snahe!
Práve zháňam u nás v Ihrysku, či by mi to vedeli dodať.. predpokladám že ENG verziu. To nie je problém... ale myslím, že minimálne tú knihu príbehov by som si dal v češtine... to je proste vončo.
Viete mi niekto dať hint, čo Vás to koštovalo? Pokojne aj kompletku, ak ste si to niekde dávali tlačiť a tak.. moc by ma to zaujímalo.. a samozrejme potom tých pár hodín precízneho strihania a zalievania :P

Ale aj tak.. bravo... a dikičko za odpoveď ;c))-

23.2.2017 22:10:59

Cena
Vytlacenie knihy / kariet / stavov atd vo farbe ma vyslo cca tolko, co hra :(

Ale:

- nemam ziadne moznosti tlacit v praci / u znamych a pod.
- nejake casti som dala i zalaminovat
- pani v copy centre sa nudila, tak mi tie karticky aj postrihala (bez poplatku) :)

Celkovo, tuto investiciu vobec nelutujem, hra ma vzdy uspech a je to nasa kazdorocna zalezitost cez Vianocne sviatky miesto kukania do bedny (radsej ako Mrazik po 1745x si prezijeme novu originalnu adventuru) :)

24.2.2017 11:09:50

mapa
Ahoj vsetci. Nakolko sa mi zda, ze tato hra by mohla zaujat celu nasu family a nielen mna so starsim synatorom uvazujem o homemade verzii v cestine (ENG verzia by bola pre nas nepouzitelna). Mam pocit po prejdeni si diskusie ze hra je prelozena pre neanglicky hovoriacu komunitu kompletne a za to poklona vsetkym co na tomto projekte makali. No pri predbeznom zhliadnuti som natrafil na mensi problem v tu uverejnenych prekladoch a to konkretne ta pocestena mapa sa mi zda byt pre tlac na format A2 v dost nizkej kvalite. A tymto by som sa Vas chcel opytat ci nemate niekto tu mapku v lepsej kvalite. Dakujem a este raz palec hore za vasu pracu. Igor

3.5.2017 08:29:51

Vybíráme z Bazaru

Souboj generací
Souboj generací
Akt. cena: 500 Kč
Končí za: 4 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas