Tainted Grail: Věky minulé a budoucí

xxxxxxxxxo hodnoceno 20x (Seznam vlastníků)

Tainted Grail: Věky minulé a budoucí - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Tainted Grail: Pád Avalonu
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy, Středověk
Herní kategorie: kooperativní, vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
Albi - logo
Autoři: Andrzej Betkiewicz
Krzysztof Piskorski
Marcin Świerkot
Rok vydání: 2020
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Příprava začátku kampaně

Dnes jsem se pustil do přípravy kampaně a myslel jsem si, že si i zahraji, ale ke hře jsem se vůbec nedostal. Netušil jsem, že mi to zabere tolik času. Popis na první pohled vypadá jasně, ale není to tak jednoduché se ve všem zorientovat, hlavně když uběhla hodně dlouhá doba od hraní Pádu Avalonu.

Přehlednosti moc nepřispívá číslování kapitol římskými číslicemi a stejnými římskými číslicemi jsou číslovány i body v kapitolách.

Některé pokyny jsou matoucí, např. pokyn Všechny karty tajemství kampaně Poslední rytíř přidejte k těm ze základní hry. V rozšíření byly dva balíčky karet tajemství, ale ani po podrobném prohlížení na nich není nic co by je rozlišovalo. Navíc zjistíte, že čísla se neopakují, takže nakonec dáte dohromady všechny karty tajemství z rozšíření i základu a zjistíte, že máte obsazena všechna čísla od 1 do 100. Pokud jsem nic nepřehlédl, tak nepůjde zpět rozdělit karty tajemství podle jednotlivých rozšíření. Určitě těch překvapení bude víc.

15.5.2022 19:36:47 | Upraveno autorem (porovnej)

Jasně, ale pokud nechceš hru prodávat jednotlivě po rozšířeních, tak ti smíchané karty tajemství nevadí - vždy si bereš konkrétní, ne náhodnou.

16.5.2022 09:41:29

Vybíráme z Bazaru

Robinson Crusoe
Robinson Crusoe
Akt. cena: 800 Kč
Končí za: 6 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas