Tainted Grail: The Fall of Avalon - Monsters of Avalon

xxxxxxxxxx hodnoceno 16x (Seznam vlastníků)

Tainted Grail: The Fall of Avalon - Monsters of Avalon - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Tainted Grail: Pád Avalonu
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy, Středověk
Herní kategorie: kooperativní, vývoj postavy
Čeština: není
Vydavatelé: Awaken Realms
Autoři: Krzysztof Piskorski
Marcin Świerkot
Rok vydání: 2019
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Doveze Albi i toto?

Jsem zvědav jestli Albi doveze i toto a jestli to bude dostupné už na Albi Game Day ;-)
30.1.2020 14:51:51

Doveze Albi i toto?
Jelikož na zadní straně krabice co došla z KS je mezi všemi jazykami i CZ popis, tak si myslím, že skoro učitě ano.

30.1.2020 14:57:07

Hodnota
Za mě není úplně o co stát. Figurky jsou pěkný, ale jak to zůstane v tom základním provedení (světle šedý plast), tak je to prostě jen plast na herním poli.

Lituji, že jsem si nenechal udělat sundrop.

Jen aby byl můj příspěvek správně chápan, tak není o co stát, když s tím člověk nemá v plánu dále pracovat. Byl to celkem drahý add-on, jelikož člověk byl v módu must have, a teď mi to přijde zbytečný. Navíc, pokud to bude normálně dostupný, tak to člověk už ani zajímavě neprodá :-)

30.1.2020 15:03:56 | Upraveno autorem (porovnej)

Albi
Teď už víme, že to bude k prodeji, bude to stát kolem 1.600,-. Na Albi Game Day se to ale nejspíš nestihne dát do prodeje.
____________________________________________________
Natáčím deskoherní videa na Youtube na kanále Bartyx Gaming!

7.3.2020 09:01:59

Monsters
Jen abych se ujistil. Krabice obsahuje 20 figurek monster,které nahrazují žetony ve hře. Nic víc nic míň ?

7.3.2020 12:46:32

Monsters
Ve hře jsou karty střetnutí a některé mají na sobě vlastnost "Guardian", což znamená, že když monstrum není zabito, tak zůstává ve hře a pohybuje se po světě. V základní hře je to řešené kartou, rozšíření moster přidává jejich figurky (které jsou opravdu pěkné).
Taky se ve hře stává, že dostaneš pokyn umístit daně mostrum na určitou lokaci, třeba na začátku kapitoly.
Nicméně v rámci našeho hraní, většinou figurky zůstávají bokem nachystané.
Už jsem nám tam jedno mostrum docela dlouho pohybovalo. Není to určitě jako jiné figurkove hry, jako je Panoprstenu, Panství Hrůzy, ....
Jakože za mě, já jsem tady že tohle vizuální rozšíření mám.

7.3.2020 13:07:46

duplicita
.

7.3.2020 13:07:47 | Upraveno autorem (porovnej)

Monsters
Jsme v poslední kapitole kampaně a ty monstra jsme měli na hrací ploše tak 5 % herního času bych odhadoval. Takže asi tak. Figurky pěkný, ale do té druhé krabice monster, kterou za 50 liber přidali do druhé vlny, určitě nepůjdu...

7.3.2020 19:56:49

.
My jsme na začátku 6 kapitoly a monstra se na herním plánu vyskytují celkem běžně, minimálne jedno tam vetsinou pobíhá vždy. Já si teda figurky postupně maluji a namalovaná monstra pobíhající po plánu vypadají parádně. Pro mě byla druhá krabice monster must have. :-D

8.3.2020 15:02:33

.
My jsme na začátku 6 kapitoly a monstra se na herním plánu vyskytují celkem běžně, minimálne jedno tam vetsinou pobíhá vždy. Já si teda figurky postupně maluji a namalovaná monstra pobíhající po plánu vypadají parádně. Pro mě byla druhá krabice monster must have. :-D

8.3.2020 15:02:35

...
Jsme v tomto hodně zmatený, zda to chci, nebo naopak nechci.....teď do toho je nějaká nová bedna.

Je tu někdo, kdo to studoval, o co jde s tou druhou bednou monster? To je pro jinou kampaň, nebo nějakou těžší verzi?

Prosím o trochu popisu...pár měsíců jsem teď úplně mimo herní světě kvuli práci a vidím, že je řada novinek, ve kterých se neumím zorientovat.

9.5.2020 09:48:29

Monsters
@Korenar: Z toho co jsem pochopil z updatu, tak oni to ted maji vymyslene takhle:

1, Kazdy dostane 20 novych Encounter karet ze stretch goals boxu. Tyhle karty nejsou Guardiani.
2, Kdo si koupi tu novou bednu monster, dostane spolu s ni 20 Encounter karet, kterymi nahradi tech puvodnich 20 non-Guardian verzi z bodu 1.

9.5.2020 10:06:58

...
Druhá bedna, neboli "Past and the Future" přidá figurky monster do kampaní, které dojdou SG, jedna se odehrává před a druhá po původní kampaní pádu Avalonu.

Když tohle Awaken Realms oznámili tak dostali docela slušnou sadu, takže hned na druhý den dali vysvětlení. Takže aktuálně je to tak, že standardně v těch nových kampaních budou nové mostra, ale nebudou Guardians, takže se nehýbou po mapě, takže netřeba figurek. Nicméně kdo by chtěl může si nyní za dolar koupit karty nových monster, které budou Guardian a nebo si koupit figurky, kde budou taky karty Guardian.

Odkaz na update tady:
https://www.kickstarter.com/projects/awakenrealms/tainted-grail-the-fall-of-avalon/posts/2762059

https://www.kickstarter.com/projects/awakenrealms/tainted-grail-the-fall-of-avalon/posts/2762935

Takže, ty monstra jsou pro další kampaně (rozšíření), každopádně já je beru. Monstra vypadají mega skvěle a je radost je malovat.

9.5.2020 10:13:35

Vernon
Díky moc i za ty odkazy!

Já zatím mám jen Core, ale zvažuji buď tedy oba boxy, nebo jen ty karty... :-/

Hru jsem ještě nevybalil ani z krabice, není vůbec čas teď nic hrát.

9.5.2020 12:21:33

...
No tak teď babo raď....oba boxy 100 liber....nebo jen 1 libra za karty :-/

9.5.2020 12:22:37

Vybíráme z Bazaru

Legendary: Noir
Legendary: Noir
Akt. cena: 300 Kč
Končí za: 3 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas