Tainted Grail: Pád Avalonu

xxxxxxxxxo hodnoceno 259x (Seznam vlastníků)

Tainted Grail: Pád Avalonu - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy, Středověk
Herní kategorie: kooperativní, vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
Albi - logo
Autoři: Krzysztof Piskorski
Marcin Świerkot
Rok vydání: 2019
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Deska hráče (kroutí se)

Ahoj,

začaly se mi jakoby kroutit desky hrdinů (nebyly nikde ve vlhku)

Máte někdo podobnou zkušenost ?
__________________________________________________________________________
The Renegade

Deskoherní koutek
https://www.facebook.com/deskohernikoutek/
20.9.2020 19:39:28 | Upraveno autorem (porovnej)

...
Zkousel nekdo psat na Albi kvuli pripadne reklamaci? Sice to neni esteticke, ale zase bych nerad, aby kvuli dalsim nakladum neudelali rozsireni

19.11.2020 11:43:21

Já bych ty desky spálil!
Kvůli reklamaci? Jako čeho? Mám desky taky mírně prohnuté. Možná to není ideální, ale je to důvod k uznání reklamace? Silně pochybuju. Kdybych o tom rozhodoval já, asi bych Albi zkazil dobrou pověst. =D
______________
aka WantonDuke

19.11.2020 12:52:03

Reklamace
Nevím na reklamaci bych to úplně neviděl. Možná je jenom informovat aby si třeba příště pohlídali lépe kvalitu výroby nebo rovnou lépe zvolili výrobce. Ale to asi taky není moc reálné.

19.11.2020 15:03:49

Kulashaker
Tak kdyby Albi napsalo, ze zvladne vymenu, aniz by je to neco stalo, tak bych se prihlasil. Ale jelikoz je to kosmeticka vada a vim, ze mi Albi vyjde vstric, kdyz potrebuju v dulezitejsich vecech, tak na tom nebaziruju. Jen se ptam;-)

A co se tyce reklamace obecne, tak ano. Myslim, ze mam pravo chtit to, za co si zaplatim. Nove auto s prohnutou kapotou taky reklamuju a vubec by me nezajimalo, ze to sice neni esteticky, ale uzivani to neprekazi:-D

19.11.2020 15:08:27

Tak mám desky taky zkroucený jako fakt hodně.  Napařil sem je opatrně na párou,  osušil,  vložil mezi dva pečící papíry, aby se to případně nepřilepilo.  Zatěžkal Gloomhavenem na dva dny a výsledek?  Překvapivý.  Krásně rovný a drží

20.8.2022 13:55:09

Vybíráme z Bazaru

Insula - CBG, anglická verze
Insula - CBG, anglická verze
Akt. cena: 300 Kč
Končí za: 6 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas