Tainted Grail: Pád Avalonu

xxxxxxxxxo hodnoceno 261x (Seznam vlastníků)

Tainted Grail: Pád Avalonu - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy, Středověk
Herní kategorie: kooperativní, vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
Albi - logo
Autoři: Krzysztof Piskorski
Marcin Świerkot
Rok vydání: 2019
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Po Dlhšom hraní?

Prešli ste to už niekto komplet?Alebo väčšiu časť?A aké to je?
12.6.2020 17:29:59 | Upraveno autorem (porovnej)

Komplet
Pokud komplet znamená až do chvíle, kdy hra řekne, že je konec, pak ano. :-)

12.6.2020 19:04:38

Hraní
Já došel k jednomu z alternativních konců a dojmy... záleží na tom co od toho čekáš. Mechanismy nejsou samy o sobě tak silné (ikdyž soubojový systém mě bavil), ale příběhově mi to přišlo moc povedené. Jel jsem sólo s jednou postavou a 2x restartoval celou kampaň hned na začátku ve druhé kapitole, protože jsem to měl tragicky rozjeté, na třetí run už jsem došel ke “zdárnému” konci. Byly tam momenty, kdy jsem nemohl přestat hrát a prostě musel zjistit co mě čeká dál i momenty, kdy jsem nevěděl co mám přesně dělat a potom to působilo trochu úmorně (ale je fakt, že jsem měl výjimečně více času a celou kampaň odjel relativně v krátkém čase, takže to mohla být i frustrace). Hra může v některých částech působit jako grind na suroviny, ale ve hře existují způsoby, jak proces ziskávání surovin a jejich utrácení optimalizovat a zhruba od poloviny kampaně jsem už s tímhle neměl problém. Já si užil celou kampaň a těším se na rozšíření. Možná předtím zkusím rozjet ještě jednou s přítelkyní za jinou postavu a vydat se jinou dějovou linkou...

12.6.2020 23:35:25

Můj dojem
Začátek byl náročný. Cítil jsem tíži celé situace a rozhodně byl pod tlakem. Od určité chvíle (odhadem tak chapter 5) se mi už postava rozvinula natolik, že vše šlo s prstem v nose. Samozřejmě jsou události, které umí srazit HP hodně nízko a pak chvíli trvá, než se postava oklepe, ale už víš, že se oklepeš.
Ve hře je i událost, na kterou si spousta lidí stěžuje. Nelze se jí vyhnout. Pokud nevíš, nebudu spoilovat. Pokud víš, tak prostě víš. A ta mi přijde jako hodně slabá. Otravná ano. Ale reálně hrozbou není.

Co se délky týče, tak jsem blízko konci. Možná mě konec ještě překvapí, ale opravdu si nemyslím. Drtivá většina kapitol má rozumnou herní dobu. Některé jsou poměrně krátké, jedna (a opět nechci spoilovat), byla opruz. Lítal jsem z jedné strany ostrova na druhou (doslova!), reálně se nic nedělo a hrozná nuda.

16.11.2020 01:59:11 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Predam 7th Citadel Gameplay All-in
Predam 7th Citadel Gameplay All-in
Akt. cena: 4500 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas