Tainted Grail: Pád Avalonu

xxxxxxxxxo hodnoceno 261x (Seznam vlastníků)

Tainted Grail: Pád Avalonu - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy, Středověk
Herní kategorie: kooperativní, vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
Albi - logo
Autoři: Krzysztof Piskorski
Marcin Świerkot
Rok vydání: 2019
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Kameníkovy nástroje

Potřebuji radu, kde se dají najít Kameníkovi nástroje? Hru zkouším hrát sólo. Už jsem 2x hrál za Beora, ale za boha živého netuším, kde to je ukryté. Bez těch nástrojů nemůžu dokončit 1. kapitolu. a pokaždé zemřu.
A s tím souvisí i druhá otázka, jak získám čáry, které jsou potřebné k aktivaci menhirů? Hrál jsem za Beora, který čáry nemá.
Asi jsem lama, ale fakt bych radu ocenil.
Díky
11.9.2020 11:13:45

nástroje
Nástroje v 1. kapitole nepotřebuješ, přečti si pořádně karty menhirů. Čáry lze najít průzkumem správných karet kolem základní vesnice (zároveň je také nepotřebuješ, viz první věta). Zkus jít jinam, než jsi šel dříve. Pokud umíš trochu anglicky, tak v aplikaci k Tainted Grailu jsou i rady, pokud se opravdu zasekneš. Jak hra doporučuje, je dobré se v Cuanachtu prospat.
Zároveň ve 2. a 3. kapitole zjistíš, jestli to je hra pro tebe. Nemyslím to nijak zle, jenom ty další kapitoly člověka za ruku nevedou vůbec, máš před sebou otevřený svět, kde můžeš dělat prakticky, co chceš (přežiješ-li), dobrodružství je silně nelineární, je potřeba být velmi pozorný, hodně věcí domýšlet.

11.9.2020 11:49:14 | Upraveno autorem (porovnej)

1. kapitola
Jak psal UmmA, cílem v první kapitole není obnovit menhir v Cuanachtu, ale něco jiného - viz karta úkolu. Nástroje teď ještě nepotřebuješ.

11.9.2020 12:26:47

Vybíráme z Bazaru

Městečka na dlani
Městečka na dlani
Akt. cena: 700 Kč
Končí za: 4 dny

Offcanvas