Svět po nás - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 6
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: desková hra, karetní hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Florian Sirieix
Rok vydání: 2023
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Jaké to je?

Hodně se mi to líbilo, hlavně kvůli ilustracím od Vincenta Dutraita, ale teď podle obrázků mi ta hra přijde taková “slabá”, že těch pár komponentů za tu cenu ani nestojí … i když je to pořád hrozně hezké.

* * * * *
Board games klub, Trenčín

12.3.2024 11:34:05 | Upraveno autorem (porovnej)

No, ono těch ilustrací tam moc není, každá opice má jen 2 + předměty. Herně mě to moc nezaujalo, hrál jsem to asi 4x na BGA a začalo mě to nudit.

12.3.2024 13:32:18

Jako ta cena mi upřímně přijde vysoká – za karty a pár žetonů… ilustrace se opakují stále dokolečka, to je další věc.

Být tebou bych to zkusil na BGA, aspoň dvě partie. Protože pokud tě to bude fakt bavit, tak to cenu ospravedlní. Já jsem naopak rád, že ji doma nemám, protože mi to přijde veskrze průměrný (hráno zatím 4x na BGA). Chybí mi tam téma i interakce a je tam až moc náhody.

_____________________________________________
· od ledna 2024 admin sekce Novinky
· mám deskoherní IG kanál www.instagram.com/solo_boardgaming

12.3.2024 13:57:22 | Upraveno autorem (porovnej)

Potvrzuji, co psal @Jonash. Hrála jsem 2x na BGA a úplně stejné dojmy. Hezky to vypadá, ale to je tak celé. Téma ve hře absolutně nemá vliv, je to o optimalizaci ale přitom s velkým množstvím náhody a každý si hraje na svém písečku. Doporučila bych max. jako sólo hru.

12.3.2024 15:31:18

@anupinka Ono sólo to je v každém počtu hráčů, ale vím, žes to myslela jinak. 

_____________________________________________
· od ledna 2024 admin sekce Novinky
· mám deskoherní IG kanál www.instagram.com/solo_boardgaming

12.3.2024 15:39:58

Hra je podľa mna super, hlavne umoznuje zabavit sa vo vyssom poctu hracov za relativne krátky čas. Ilutracie su prekrasne a produkcia…. je tam dost custom dreva, ale suhlasim, ta hra nema produkcne hodnotu 40€, ja som ju kupoval vo FR jazyku (jazykovo nezavysla s ENG pravidlami z netu) za 15€ co je super cena :D ale cakal som ze CZ verzia bude za 30€ mozno nieco cez 30. 

10.4.2024 09:19:28

Vybíráme z Bazaru

Sid Meier's Civilization: The Board Game (RU)
Sid Meier's Civilization: The Board Game (RU)
Akt. cena: 650 Kč
Končí za: 5 dnů

Offcanvas