Starcraft: The Board Game

xxxxxxxxxo hodnoceno 109x (Seznam vlastníků)

Starcraft: The Board Game - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 6
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: desková hra, strategická, válečná
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Autoři: Corey Konieczka
Christian T. Petersen
Rok vydání: 2007
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

off topic - pc StarCraft II

Uz jste nekdo hral? Jak se Vam to libi? Ja jsem z toho fak unesen. Sice SC II neprinasi zasadni nic noveho, ale ma to atmosferu jako remen. Davam 9/10
8.8.2010 14:11:31

SC II
ja mam jeste rest, nehral jsem datadisk SC1:-) SC2 si koupim, az trochu opadne cena, nikam v tom nespecham, ale obrazky jsou lakave, takze se hodne tesim.

8.8.2010 14:18:59

sc2
jen zavidim jelikoz pochybuju ze to na svem notasu nejak rozumne rozjedu:/// snad nekdy v budoucnu

8.8.2010 14:30:56

sc2
Já mám za sebou cca deset misí kampaně a je to teda udělané mooc hezky. Taky nevidím nic extra převratného, ale už si ani nevzpomínám, kdy mě naposledy takhle bavila nějaká RTS. Že by se kluci z FFG svezli na vlně a naservírovali nějaké další rozšíření deskového SC? ;-)

9.8.2010 09:40:59

sc2
přítel ji paří celkem zaujatě a pořád líčí, jak ji skvěle udělali ...

9.8.2010 09:44:52

souhlasim s obema
Taky nevim, kdy naposledy me nejaky RTS takhle chytla. Mozna bych to rozsiril, nepamatuju si, kdy me nejak PC hra takhle chytla. Uz moc neparim a u vetsiny her mi staci jen par chvil vyzkouset si jak se to hraje a du od toho... Ale tady to nejde :). Uz mi chybi posledni dve mise do konce - je to pecka. Presne jak psali v nejake recenzi - stereotip se nedostavil.

Atmosfera hry je proste paradni - sem zvedavej jak to dopadne s Kerigenovou, ale pssst... nebudu Vam nic prozrazovat. Videjka mezi misema skvele dokreslujou situaci a vytvari dokonale a plynule prechody mezi hrou. Jeste dojedu singla a zkusim stesti na BattleNetu :).

ahrean Adun tulidas!!

9.8.2010 22:33:21

SC2
je to velmi krásne spracovaná hra vidno že blizzard je blizzard :) podla mna najkvalitnejšia firma na hry hned s bioware :)
No ked to mám porovnať s SC1 tak väčšina zostala zachovaná z jednotky ale pribudlo vela nových vecí. Hlavne sa mi páči upgradovanie jednotiek a potom je tam možnosť zahrať pár misií za protosov. Zergovia budú hratelný iba v multiplayeri myslím. Mám do konca kampane ešte 5 misií tak uvidím :)
Rozhodne odporúčam a myslím že tolké roky sa oplatilo čakať :)

9.8.2010 23:22:55

Kampaně
Chcete říct, že tam nejsou klasické tři kampaně, jedna za každou rasu? To je škoda, to jsem bral jako velké plus když se to příběhově dokreslovalo.

10.8.2010 09:19:49

to Oweek
Ne ne - kampan je tam jen jedna a to za Terrany prolozena mezihrou za Tosse. Podle puvodnich prohlasenich (moc to nesleduju tak nevim esli se neco nezmenilo) by mel SC II vyjit jako trilogie - jedna hra - Wing of Liberty - prave vysla a je zamerena na Terrany, pak bude hra zamerena na Tosse a nakonec myslim na Zergy.

Ted sem to dohral a jeste mam mravenceni na zadku :). Opravdu hutna atmosfera i krasne propleteny pribeh... Uz ted sem zvedavej jak se to bude dal vyvijet.

Vylepsovani jednotek mezi misema je fakt dobra vec - libi se mi to, jen nejvim jak to pak funguje pri hrani na BattleNetu. Esli se tam tyhle vylepseni nepouzivaj nebo si muzu nakonfigurovat vlastni nebo se zkratka pouzijou vsechny?

Ma s tim nekdo zkusenost?

10.8.2010 10:35:15

Kubis
ako si prešiel poslednu misiu tu s tym artefaktom?
Akosi ju nemôžem prejsť :) hh vždy ma zničia a v predchádzajúcej misii som si zvolil aby som zničil tie lietajuce jednotky a teraz ma ničia armady zerlingov :D

10.8.2010 23:04:42

to Balorok
Ze zacatku masova vyroba plamenaku, Maroderu (bo jak se presne jmenujou) a Banse (to sou ty letadla s vrtulema po stranach - jak by takovy vznasedla). Poslednima zminovanyma jsme lital likvidovat ty rodici cervy. Mel sem dve skupiny a posilal sem je podle potreby. Kdyz pak prichazela Kerigenova stahl sem je vzdycky na ni (ze dvou stran - to proto ze ma takovej ten hnedej vir co nevim co dela ale urcite ne nic peknyho :)).

Tuhle misi sem taky 2x zacinal. Chce to taky hodne bunkru a Siegu nahore u artefaktu. A co se hodi - jestli si vyzkoumal takovou tu obranou vezku proti zergum jak je zpomaluje pripadne transformuje na Tvoje jednotky. Je opravdu hodne znat, kdyz se Ultralisk prida na Tvou stranu a nemusi se na nej soustredit palba poloviny jednotek...

A pak uz si jen uzij zaverecny videjku... Hodne zdaru.

11.8.2010 08:53:08

SC 2
Taky bych si ho chtěl zahrát (zvlášť po tom, co jsem viděl ten skvělý trailer), ale náš PC nám to bohužel nedovolí. Měl bych ale jeden dotaz na Kubise - jak to dopadlo s Valerianem Mengskem?

11.8.2010 11:36:13

Mengsk
prosím nespoilovat veřejně, díky :-)

11.8.2010 14:09:49

:)
Tak esli sem si myslel, ze me po StarCraftu dlouho nic tak nenadchne spletl sem se. Vyslo totiz demo na Mafii 2. Jen ze zvedavosti sem ho stahl a zkusil. Kdysi - jeste na vejsce kdyz nebyla nouze o cas - sem jednicku dohral 3x a odjezdil vsechny freeride.

Muj komp - myslel sem si ze docela dobrej - zvladl hru jen na low nastaveni (vpodstate jen splnuji minimalni pozadavky :)), ale i tak to byl super zazitek. Nez vyjde plna hra budu muset upgradnout komp - hlavne grafiku :). Ovladani je uplne suprovy... Zkusil jste uz taky nekdo ?

11.8.2010 14:23:44

Vojtech Musil

Mecenáš trolíků

SC 2
Stahnul jsem si to z netu, abych zjistil, jake to je. Na jednu stranu me to hodne laka a svrbi me ruka, abych vyprazdnil prasatko, na druhou stranu to je ale smejd. Mam z toho dost smisene pocity. Co se grafiky tyce, tak je to vazne parada. Ma to krasne udelanou kampan. To se Blizzu musi nechat, ze na tom dost zapracovali a je tam spoustu zajimavych prvku, vyber misi, to prostredi a atmosfera, proste parada. Bohuzel co se samotne hry tyce, tak kdyz clovek namasi hromadu jednotek, tak se mi zda hra krajne neprehledna a protoze jsem desna konzerva, tak se mi nelibi ani nejake vymozenosti, kterymi hra disponuje + nelibi se mi uplne provedeni Zergu (co jsem mel moznost behem kampane videt). Jestli v jednicce to byly svabove, tak tu to je uber hnus :-! :-D Takze moje konzervativni strana se priklani k puvodnimu SC. To nemeni ale nic na faktu jak jsem rekl, ze ta hra je vazne promakana a myslim, ze hraci odpusti Blizzardum, ze si dali na cas....

11.8.2010 16:01:05

Vybíráme z Bazaru

Hra Vesmirna agentura
Akt. cena: 440 Kč
Končí za: 20 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas