Starcraft: The Board Game

xxxxxxxxxo hodnoceno 109x (Seznam vlastníků)

Starcraft: The Board Game - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 6
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: desková hra, strategická, válečná
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Autoři: Corey Konieczka
Christian T. Petersen
Rok vydání: 2007
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

j.r.fish

kde koupit

odkud jste si tu hru kupovali? na blackfiru jí mají za 2700, což je skoro dvojnásobek její ceny v eshopu FFG.
22.6.2009 01:18:41

Ringo
Ja prakticky na kazdou;) Vyjimka by byly asi nejake stare nesehnatelne kousky;) Zastavam podobnej nazor, ze hry jsou na hrani, taky mam uz i nejaky zlity a myslim jim to nejak neublizilo a daji se hrat a je u toho pohoda a clovek se nemusi v nicem omezovat;)

8.2.2012 23:54:13

anaken
tak zase kdyby prede me nekdo rozlozil desku s fleky ruznych barev, tak bych se toho stitil, prijde mi to nechutne:-) Hra proste musi byt v luxusnim stavu. A chovat se ke hre tak, aby takova zustala, myslim nikoho v hrani nicim neomezuje. Treba kulecnik je taky urcite urceny k tomu, aby se hral, ale zkus tam polozit neco na platno krome kulecnikovych kouli. Tusim, ze bys tim nikoho moc nerozveselil:-)

9.2.2012 07:01:02 | Upraveno autorem (porovnej)

som

Ringo
Samozřejmě máš pravdu, ale ten příklad s kulečníkem nebyl úplně nejlepší - já jednou viděl film (nevzpomínám si už bohužel na název), a tam se na to plátno položila taková dobře stavěná a opálená pětadvacítka (nahá). Vypadalo to fakt dobře a nevěřím, že by proti tomu něco namítal i majitel zmiňovaného plátna...

Je to samozřejmě joke a kdyby mi lehla na goban nebo na mapy Valor and Victory, asi bych ji ztrestal. Úúúúúúúú já bych byl na ni zlý! :-D

9.2.2012 07:15:42

som
:-D

9.2.2012 07:33:35

to Ringo
Příklad s kulečníkem taky myslím není zrovna OK, protože plátno kulečníku musí být už z principu téhle hry bez vady a narušení, protože by pak jednoduše nefungovali fyzikální zákony, na kterých je kulečník založený.

Ohledně těch úvah nad jídlem a pitím nad deskovkami, jde spíš o to, že je u nás asi cílem spíše ta zábava, jak deskovka samotná. Samozřejmě, že na žetonky a hrací plán nemažu máslo, ale aby se nemohlo u hraní něco zobat, tak to by mi asi vadilo. Samozřejmě, že pokud je někdo takhle citlivý, tak se přizpůsobím. Co jedině u svých her nedávám, tak to je po zkušenostech neblahých zkušenostech hrnky a sklenice s pitím (kromě štamprlí).

9.2.2012 07:50:15

kren
ale tak zase nejsem zadny exteremista, my u her normalne pojidame popijime, to k tomu patri, ale mameto proste bokem, nedrobime na desku ani komponenty, nepokladame na desku ani mezi komponenty sklenice. Proc se vystavovat zbytecnemu riziku poskozeni hry, kdyz staci proste jen prirozena opatrnost:-)

9.2.2012 08:54:57

predaj
Ahojte,

ak by mal niekto z vas zaujem, tak tuto hru predavam za 1700Kc. Kludne sa ozvite :)

Jozo

26.8.2016 12:33:56

Figurky

Kdyby někdo nehrál a leželi mu doma figurky odkoupim za pěkné ceny.. Diky

28.1.2018 08:43:21

Vybíráme z Bazaru

Greenland CZ
Greenland CZ
Akt. cena: 555 Kč
Končí za: 7 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas