Star Wars: Rebellion – Rise of the Empire

xxxxxxxxxo hodnoceno 35x (Seznam vlastníků)

Star Wars: Rebellion – Rise of the Empire - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Star Wars: Rebelie
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 240 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: strategická, válečná
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Autoři: Corey Konieczka
Rok vydání: 2017
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

kdy pridat?


Koupil jsem si anglickou verzi puvodni hry a rovnou i rozsireni, podle toho, co jsem ruzne cetl, me to bude bavit. A ted mi vyvstava otazka, zda to pridat rovnou a hrat okamzite uz naveky s rozsirenim, nebo je lepsi si nejdriv ohrat zaklad a pak pridat? Budu pripadne rad na linky/videa, kde se tohle resi...Diky!
11.5.2020 10:50:45

trener83
Boj bych asi klidně přidal rovnou z rozšíření, i když pokud nebudete používat jednotky z rozšíření, tak u některých karet nebudete moc použít zvýhodněný efekt, ale to bude pro obě strany stejné. A je určitě taktičtější než ten ze základu. Zbytek bych nechal na později, až si hru trochu osaháte a naučíte se jak kterou stranu hrát. Já osobně ani nepoužívám setupovou alternativu z rozšíření, ani alternativní balíčky karet misí, tam mi přijde, že u rebelů je ten ze základní hry lepší, u impéria je asi o trošku lepší ten z rozšíření, ale tak nějak mám celkově lepší pocit z vybalancování když hraju s těmi ze základu doplněnými o těch pár karet co se do nich dají přidat z rozšíření.

11.5.2020 11:46:55 | Upraveno autorem (porovnej)

@Froggery : co tedy z toho rozšíření používáš? Nejde systém boje z rozšíření použít bez fyzické kopie rozšíření? Dík

7.3.2023 11:59:09 | Upraveno autorem (porovnej)

@Medic Používám jednotky, velitele a s nimi spojené karty akcí, karty misí, které se dají doplnit i do balíčků misí ze základu, karty úkolů pro rebely a karty taktiky určené pro upravený soubojový systém. Tak teoreticky pokud si uděláš karty taktiky, tak pokud oželíš, že u některých nemůžeš využít zvýhodněnou možnost, protože nemáš jednotky z rozšíření, což je ale stejné pro obě strany, tak by ti měly stačit jen ty.

7.3.2023 12:51:28

Vybíráme z Bazaru

Legendary: Deadpool
Legendary: Deadpool
Akt. cena: 300 Kč
Končí za: 3 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas