Star Wars: Rebelie

xxxxxxxxxo hodnoceno 222x (Seznam vlastníků)

Star Wars: Rebelie - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 240 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: desková hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Corey Konieczka
Rok vydání: 2016
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Prosba o sken

Našel by se někdo, kdo by mi byl ochoten poslat sken českých karet pro počeštění anglické verze ? Hra je vyprodaná, potvrzeno že nebude reprint ani překlad rozšíření. Nabízí se mi proto možnost zakoupit anglickou verzi i s rozšířením. Ale přesto bych rád měl možnost zahrát případně i s neangličtináři. Předem díky.
10.5.2019 21:07:00

vyprodana
hra sa da stale zohnat, len treba chciet :-)

11.5.2019 00:01:22

Dostupnost v Brně
Já ji kupoval cca před 14 dny v Brně ve Vágnerovi na České. Měli tam ještě další dva kusy. Třeba budeš mít cestu okolo.

11.5.2019 00:32:24

Dostupnost v Brně
Tak mužů potvrdit , že u Vágnera mají ještě jednu kopii hry ( druhou jsem si dnes pořídil já ) :) .... takže jestli stále někdo hledá , tak má možnost. Cena je sice trochu vyšší 2699.- ale mě to rozhodně neodradilo :)

13.5.2019 18:39:44

Prodej
V bazaru je na prodej.

2.6.2019 09:30:06

...
Již není třeba. Sehnal jsem českou verzi. Škoda že vlákno nelze smazat.

2.6.2019 09:35:31

Český překlad karet

Ahoj, neměl by prosím někdo sken kartiček v českém jazyce a použitelné kvalitě, k anglické verzi hry? Prosím :)

11.2.2020 21:01:54

Sken Karet

jde hlavně o to jestli s tím souhlasí Blackfire pak se můžeme bavit o skenu a uploadu sem. I když to nevypadá na reprint tak zájem o hru stále je. Takže chce to vyjádření od nich.. a pak se uvidí..

18.6.2020 18:10:27

GeneralX
A proč by se to mělo uploadovat sem? Proběhla jedna diskuse a hned musí být korektní úplně všechno. Ach jo...

18.6.2020 18:58:00

GeneralX
Ty si iný TROLL! Jde hlavne o to, ci ty si ten kto o tom rozhoduje. Niekde je diskusia o niečom a ty prídeš do tohto vlákna, asi si si ho vyhľadal ako správny troll, a teraz vyhľadávaš dalsie a píšeš sem také blbosti, úplne najsmiešnejšie je, že 4 mesiace po poslednom príspevku. To o čom svedčí?
Poprosím vymazať všetok návraty obsah na ZH, lebo nespĺňa podmienky. A to okamzite a pak se uvidí...

18.6.2020 19:12:02 | Upraveno autorem (porovnej)

JAHMANsvk

Co to meleš ty vypatlanče?!! Já jsem sem napsal proto že jsem dnes doma začal hrát Rebbélii a učím se pravidla a všiml jsem si že nějací lidé měli zájem o sken karet. Pár mi jich i před nějakou dobou psalo osobně a žádali mě o to. A jelikož se teď hře věnuji chtěl jsem je udělat ale napřed jsem chtěl vědět jestli můžu. Nevím co tu meleš o Trollech a nějakých diskuzích ale běž se léčit ty pako...

18.6.2020 19:27:15

GeneralX

Ospravedlňujem sa ti a posielať tá liečiť a nazývať tá pakom nebudem.

18.6.2020 19:34:38

JAHMANsvk

Ok taky jsem asi vyjel ale naštvalo mě to... Vůbec jsem nepochopil o co tu jde.. Sken už řeším nějakou dobu ale nedokážu se k tomu donutit. Taky nevím jak to se skenem všech karet od BF je tak jsem napřed chtěl jejich vyjádření jestli se to sem muže dát. Jestli už je reprint opravdu odepsanej nebo ne..

18.6.2020 19:39:34

GeneralX
Ja som to celé zle pochopil, ešte raz prepáč.

18.6.2020 19:45:15

JAHMANsvk
Ok já se omlouvám za ty nadávky..

Každopádně projíždím pravidla a hra je to vážně špičková je škoda že pro spoustu lidí je nepřístupná.. Zájem o ní je pořád velkej snad by CZ reprint měl ještě smysl třeba v menším nákladu s rozšířením...,. Ale do těchto procesů nevidím..

18.6.2020 19:47:51 | Upraveno autorem (porovnej)

hmm
velky zaujem? myslis, ze by predali viac, ako 100-500 kusov? Ja myslim, ze uz nie. Ta hra bola na CZ/SK trhu dost dlho.
A 100 kusov naozaj nie je ekonomicke vyrobit.

Btw aj tak to zadava do vyroby FFG a lokalizovane verzie sa len prilozia k tej anglickej :-)

18.6.2020 21:45:32

Wuuduu

No to nedokážu opravdu odhadnout. Je fakt že spousta lidí jí má. Ale taky jí dost lidí shání a taky spousta nových hráčů přibývá. Třeba mě píšou do sz i uplně neznámí lidi jestli jí třeba nechci prodat :-D Pořad je to silné téma a svět SW je paráda.. hlavně ty starší epizody v kterých se hra odehrává.. Na BGG 7 nejlíp hodnocená hra vůbec a ještě starý dobrý Konieczka. Když se podívám na hry od FFG za poslední dobu taková podobná pecka tam není no.. Mě to žíly netrhá svou kopii doma mám a jsem za ní šťastný. Jen bych jí přal každému kdo by jí chtěl..

18.6.2020 22:25:31

...
Vágner na České už nic nemá :( ačkoliv jsem tu takřka pořád, tak tohle echo mi uniklo, tak kdyby tenhle můj nářek někdo četl, tak prosím za další echo, klidně i do skoukromé zprávy, kdyby si toho ještě někdo někde v krámku všiml, děkuji. :)

Jinak polemika nad (ne)reprintem a zda se vyplatí/nevyplatí apod. už má svoje vlákno, vyjádřil se tam i člověk od Blackfire.

22.6.2020 16:10:03

Karty
Pokud by někdo disponoval skenem karet, mohl bych požádat? Děkuji

30.7.2020 17:09:06

Skeny karet
Zdravim,
koupil jsem anglickou verzi hry (ceska se neda sehnat) a moc by mi pomohly skeny ceskych karet. Pokud nekdo, poskytl by je?
Diky.
Lada

30.10.2020 22:03:43

Ew

Sken
A nemôže BF dať sken kariet ako u Pána prsteňov ?

31.10.2020 10:08:08

Sken kariet
Ja by som tiež rad poprosil sken kariet, ak by niekto mal čas. Lebo neviem ci BF bude vobec niekedy robit dotlac. A zahrať by som si to teda chcel veľmi :D

9.11.2020 17:29:50 | Upraveno autorem (porovnej)

Sken

Mám ENG verzi a také bych poprosil o skene karet, pokud se nějaká dobrá duše najde.
Mě osobně by stačily jen ty části s textem, abych si vyrobil přelepky :)

9.11.2020 17:43:20

Sken

Má prosím niekto už ten sken CZ kariet? Tiež mám ENG verziu a zahral by som si rád s neangličtinármi. Díky!

9.12.2020 16:40:54

České karty
Tak jsem právě nahrál komplet české karty a desky frakcí nevím jak bude dlouho trvat schválení ale měli by být brzo dostupné ke stažení. Doufám že to pomůže těm kteří se už k českému vydání nedostanou protože reprint už se neplánuje. Zároveň doufám že to přitáhne i nové hráče kteří si tak můžou koupit a počeštit anglickou verzi od FFG. Tahle hra je tam úchvatná že za to stojí..

7.1.2021 13:51:07 | Upraveno autorem (porovnej)

Schválení
Než tady někdo něco schválí, tak už nebude k dostání ani anglická verze...

12.1.2021 18:30:23

Vybíráme z Bazaru

Zaklínač Starý Svět - KOVOVÉ MINCE + vrecko
Zaklínač Starý Svět - KOVOVÉ MINCE + vrecko
Akt. cena: 20 €
Končí za: 10 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas