Star Wars: Rebelie

xxxxxxxxxo hodnoceno 222x (Seznam vlastníků)

Star Wars: Rebelie - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 240 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: desková hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Corey Konieczka
Rok vydání: 2016
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Plán galaxie a karta Falešná stopa

Na BGG se objevil plán galaxie https://boardgamegeek.com/filepage/128063/interactive-schematic-player-aid, který usnadňuje Impériu orientaci v tom, kde Rebelové nejsou.

Pokud mi ale něco neuniká, zcela to potlačuje efekt karty Rebelů Falešná stopa, která umožní vzít Impériu čtyři karty průzkumu a zamíchat je zpět do balíčku průzkumu.

Pletu se? Jaký to dává smysl?
Díky za názory
26.9.2017 15:32:10 | Upraveno autorem (porovnej)

Neo1tex
Tak ta mapka je tam už dost dlouho už když jsem někdy před rokem začal Rebelii hrát tak jsem ji používal, ani s nechci představovat jaký je to pro hráče za impérium opruz to pořád vše kontrolovat na kartách místo jednoduchého vyškrtávání. Pořád si myslím, že něco takového mělo být součástí krabice,
Jinak efekt té karty to nepotlačuje, podle FAQ má nárok vidět které karty sis od něj vzal, jen už nesmí vědět, které kam dáváš.
Efekt té karty je buď ve zdržování průzkumu impéria, když dáš třeba všechny nahoru, tak ho prostě zbrzdíš než se dostane k těm, které byly nahoře původně a které by mu pravděpodobně spíš napověděly, kde by mohla být základna. Další použití je třeba zahrát to v jednom kole s Mobilizací a dát si na vrch třeba jen jednu kartu planety, kam by se ti hodilo se přesunout, anebo naopak zablafovat a dát tam tu jednu kartu aby to vypadalo, že máš zájem na přesunu na jednu z těch čtyřech planet, a přitom si pak vybereš jinou, což protivník netuší a může se zaměřit na přesuny k těm planetám o kterých ví, že sis od něj vzal.

26.9.2017 16:36:08 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Kinghil
Kinghil
Akt. cena: 700 Kč
Končí za: 5 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas