Star Wars Miniatures

xxxxxxxxxo hodnoceno 16x (Seznam vlastníků)

Star Wars Miniatures - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: sběratelská
Čeština: není
Vydavatelé: Wizards of the Coast
Autoři: Bill Slavicsek
Jeff Grubb
Jonathan Tweet
Peter Lee
Rob Watkins
Rok vydání: 2004
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Nejsilnější figurka?

Mám dotaz.
Je mezi těmi tucty figurek nějaká top nejsilnější figurka z hlediska schopnosti?
11.2.2020 18:02:57

Těžko říct

Ono se hrálo spousta kombinací, tak záleží hlavně na tom, v jaké konkrétní frakci daná postava byla a s jakými postavami spolupracovala a měla dobrou synergii. Hodně se vždycky vyzdvihoval Thrawn, Vader, Panaka, Sidious. Záleží na frakci a celkovém složení squadu.
Ale že by byla vyloženě nějaká super OP figurka, to nevím, snad se ani nebanovalo. Jen Obi-Wan z klonovek měl nějaká errata, co jsem četl.

11.2.2020 20:37:52

Duri
Nejsilnejsi, ale zaroven nejdrazsi a skoro nehratelny byl Grand Master Luke Skywalker. Ale z top turnajovych figurek bych vyzdvihnul Cada Banea, ten byl za svoje body absolutni bestie.

Panaka ani Sidious v zadne variante top figurky nebyly, Vader mel svoje momenty, napr Lord Vader (konkretni jmeno figurky) jednu dobu zcela dominoval mete. Thrawn ve sve druhe variante (ne Grand Admiral) byl taky vyborny a i ke konci hry byl top.

11.2.2020 21:40:12 | Upraveno autorem (porovnej)

Nejsilnější figurka
Obecně s každou novou vydanou edicí se vynořila nějaká Top figurka, ale stejně tak i s novou edicí se vynořil nějaký nový Commander efekt a některé staré nehratelné figurky se díky němu staly Top figurkami...
Jinak každá frakce měla nějakou figurku s Commander efektem, kolem které se stavěli celé armády...např. u Mandaloriánů to byl Boba Fett Mercenary Commander, u separatistických droidů Grievous Droid Army Commander , v rebelské byl General Dodonna a General Rieekan apod...

6.7.2020 15:23:13 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Magnificent (ENG) + expanzia SNO
Magnificent (ENG) + expanzia SNO
Akt. cena: 40 €
Končí za: 3 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas