Star Wars: Impérium vs. Rebelové

xxxxxxxooo hodnoceno 45x (Seznam vlastníků)

Star Wars: Impérium vs. Rebelové - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: ADC Blackfire Entertainment
Edge Entertainment
Fantasy Flight Games
Galakta
Heidelberger Spieleverlag
Autoři: David Rakoto
Nikki Valens
Sébastien Gigaudaut
Rok vydání: 2015
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dojmy?

Dobrý den,
plánuji koupi české verze této karetní hry. Jen jsem se chtěl zeptat, kdo už má doma a pár her odehrál - jak to vypadá? Jak se hraje? Baví? Díky moc za jakékoliv názory!
18.1.2015 10:46:50

to lostie
Mam tu samou otazku jako ty.. :)

Nicmene mensi anglicke info zde:
https://boardgamegeek.com/thread/1268758/review-star-wars-empire-vs-rebellion-light-inexpe

18.1.2015 21:24:46

Dojmy
Mám to čerstvě koupený. Ješte jsem to nehrál, ale obrázky vypadaj dobře. A je i plus, že je to pro dva hráče. Takže nemusíte hledat tolik lidí do hry.

19.1.2015 19:27:52

to Megaworm
Super! Až si zahraješ dej prosím odezvu. Pokud to půjde můžeš přihodit nějaké obrázky a výpis obsahu krabice třeba! Díky!:)

19.1.2015 20:48:00

to lostie
Dojmy jsou veskrze jen pozitivni.. originalitu hodnotit nemohu pač nic podobného sem zatim nehrál.. ale princip hry popisuji v diskuzi v topicu hratelnost. Hra opravdu stoji aspon za vyzkouseni..Já její koupí opravdu nelituji!!
Obrazky jsem vam uploadoval ale nebyli z nějakeho důvodu autorizovany..Asi bych musel nekomu podrzet..:)Ale pokud se tu autorizuji veci 4 dny tak vem ty obrazky cert. Uz se nebudu namahat cokoliv uploadovat..

24.1.2015 21:42:05

Prekvapive dobry filler pro 2
Vzal jsem to na dovolenou s manzelkou a malou dcerkou na hrani vecer jak usne a celkem me to prekvapilo. Neni tou pouze hloupe vykladani karet. Nejakou strategii to ma.

Je to takovy hodne vytuneny black jack.

Akorat tema v tom nehledejte. Mohly by tam byt obrazky toma a jerryho a pusobilo temer stejne (dobre) :)

26.7.2017 23:30:18

porovnání s KGB vs CIA
ahoj,

ja mám jak Star Wars tak obdobnú hru KGB vs CIA, ktorá bola skôr ako Star Wars. A podľa mňa je KGB vs CIA lepšia hra. Je o niečo jednoduchšia a aj tematicky je super. Star Wars už ani nehrajem, pretože je hodne prekombinovaná a človek sa pri nej riadne zapotí keď to všetko má prekombinovať aby zahral správne a dobre svoj ťah. Ďalšia vec su karty strategii, ktoré si volíš pred každým kolom a to mi vadí, že ich využiješ raz a potom sa ti vrátia späť až keď odohraš všetky strategie. U KGB vs CIA to je super, že sa ti tajný agent po odohratom dalšom kole vráti späť do balíčka, takže môžeš viac taktizovať. Pre mňa proste Star Wars mierne sklamanie.

27.7.2017 14:29:14

Loix1
Kgb vs cia jsem nehral, ale podle toho co pises tak mi prijdou sw lepsi. Prekombinovanost v tom nevidim. Prislo mi to tak akorat. Spise me to prekvapilo ze to neni uplne primitivni. A karty strategii jsou prave dobre ze je musis odehrat vsechny a az pak je muzes kombit. Jinak by hrali hraci porad strategii podvod a to by bylo o nicem.

27.7.2017 15:25:17

Oprava
Kurde myslim na neco jineho nez pisu. Misto "kombit" melo byt "hrat znovu" :)

27.7.2017 15:26:50

Tak jsem po letech dostal na stůl tuto hru, nic jsem neočekával a jsen jsem se divil, jak barevná je to hra. Jednoduchá na pravidla, žádná technická paralýza a přitom tolik možností na strategii. Karty se snadno zapamatují, tempo hraní je svižné. A téma je ve hře tedy cítit velice. Karty událostí krásně herním designem vystihují atmosféru světa Star Wars, a stejně tak i karty postav. Za mě je tedy i příběh v této hře cítit více než dostatečně. Karetní hry jsou mé oblíbené, od Magic the G., přes SW Destiny až po Hru o Trůny LCG, a tato hra mě velice příjemě překvapila a jsem rád, že jsem si ji zanechal ve své sbírce a že si ji zase určitě brzy zahraji. 

30.4.2023 20:27:53

Vybíráme z Bazaru

Duchové ostrova - Promo 1 + 2
Duchové ostrova - Promo 1 + 2
Akt. cena: 250 Kč
Končí za: 6 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas