Spartacus: A Game of Blood & Treachery

xxxxxxxxoo hodnoceno 41x (Seznam vlastníků)

Spartacus: A Game of Blood & Treachery - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 3 - 4
Doporučený věk: od 17 let
Herní doba: 150 min
Herní svět: Starověk
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Battlefront Miniatures Ltd
Gale Force Nine
Heidelberger Spieleverlag
Marabunta
Autoři: Aaron Dill
John Kovaleski
Sean Sweigart
Rok vydání: 2012
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Třetí edice - fanouškovská

Ahoj,

vytvořil jsem třetí edici hry.
Můžete zde mrknout.
Pokud byste chtěli, můžeme nějak vymyslet společný tisk ;)

Prosím o zpětnou vazbu (nahráno 95 % karet):

https://drive.google.com/drive/folders/1ZOPq_Sh1CD2doNU-5Qavtz8b_QR7x01O?usp=sharing
26.5.2020 12:44:02 | Upraveno autorem (porovnej)


mam zaujem hoci mam plnu anglicku verziu
som velky fanusik serialov spartacus a black sails.
a budem moct tuto super hru zahrat s viacerymi ludmi co nevedia poriadne anglicky.

19.4.2021 15:58:19


Vim, že je to mimo téma, ale zkusim to tu mezi váma. Shánim Spartacus blood and sand - motion comic. Jsou to čtyři kreslený díly. Neměl by jste to někdo na upload?

19.4.2021 20:30:15

Zdravím, vlastním původní hru i obě rozšíření a toto vypadá zajímavě. Můžu se zeptat v jakém je to stavu? Určitě bych měl zájem.

Díky

2.7.2021 11:16:53

Snaha.

Ahoj, díky za zájem. V současné době mám plné práce se stavbou domu. Bohužel mi nikdo nepomohl s korekcí a kontrolou. Já to občas hraji s kámoši a studujeme to. Vypadá to, že by to mělo být ok. Já se pokusím do měsíce nahrát vše v updatu, abyste na to mohli kouknout. Beta verze tam pořád je.

Díky za trpělivost.

Miro

3.7.2021 09:07:00

To by bylo super :). V beta verzi jsou nahraná i pravidla? Díval jsem se na google disk a tam jsem viděl pouze karty.

Jinak nahrazení původního vybavení vypadá zajímavě. V základní hře nám vybavení připadá dost nevyvážené. 

9.7.2021 16:09:37 | Upraveno autorem (porovnej)

Projekt nespí :) Ale tento rok jsem opravdu neměl čas. O svátcích jsem zase pokročil. Pomocí vítána ;)

Fanouškovská verze bude kompatibilní s komponentami z nové edice, jelikož k ní mají vyjít na jaře i další dvě rozšíření.

https://drive.google.com/drive/folders/1IMeYrQcxhp13h6yrlKXiQSCEbVCOk2ZN?usp=sharing

30.12.2021 23:22:10

@miragent Ahoj, ako to vypadá s týmto projektom? Je reálne dokončenie/tisk v blízkej dobe?

1.7.2023 13:03:54

@Jerzy79 Ahoj. Musim se priznat, ze jsem za rok nebyl schopen ani zapojit pocitac, kde to vse mam i s Photoshopem :D stavba je stavba. A i kdyz uz bydlime, vsude jsou krabice a nedodelky. K tomu nova prace. V lete pokrocim a doufam, ze se k tomu na podzim vi v zime dostanu. Dny jsou proste kratke. I roky :D

5.7.2023 08:40:10

Úplne tomu rozumiem, niekto niečo urobil s časom. Budem držať palce a tešiť sa na zimu.

5.7.2023 22:15:00 | Upraveno autorem (porovnej)

Ahoj,


jak to vypada? Ne ze bych té chtěl uhanet, spíše to nechci propasnout, jestli si vedeš tabulku se zájemci určitě me dopis jak přijde na vec. Stopro do toho jdu.

Jeff

6.7.2023 10:24:50

Vybíráme z Bazaru

Hra Vesmirna agentura
Akt. cena: 400 Kč
Končí za: 15 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas