Space Race: The Card Game

xxxxxxxxoo hodnoceno 24x (Seznam vlastníků)

Space Race: The Card Game - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Boardcubator
Autoři: Jan Soukal
Marek Loskot
Rok vydání: 2016
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

obalit či neobalit...

.. to je oč tu běží.
Na jednu stranu příjemný reliéfní papír a moc krásný pěnový insert (do kterého se po obalení ta hra asi určitě nevejde), dokonce první insert po X letech co jsem nevyhodil ještě než jsem rozbalil karty/vyloupal žetony!
Na stranu druhou ovšem kamarádi co si nemyjou ruce, na stole mokré kroužky od pití, nešikové co to furt hážou po zemi a používají herní komponenty místo příborů.
Jak se k tomu postavíte vy?
27.4.2017 17:51:21

obaleno
Ahoj, ja uz mam obaleno. FFG obaly. A jen dumam co s insertem. Cela kupicka karet je ted tlusta prave tak, ze kdyz je polozim na bok, vesly by se do insertu po odrezani tech vystoupilych voditek co tam jsou. Myslim ze to autor v nejakym updatu psal ze by mel fungovat i pro obaleny karty. Ale uprimne tak trochu vyckavam jestli to nebude resit i nekdo dalsi, abych nerezal ukvapene..

27.4.2017 18:02:19 | Upraveno autorem (porovnej)

Insert
Zkuste mrknout na zadní stranu pravidel...

27.4.2017 18:28:05

nebo rovnou tady
http://boardcubator.com/games/spacerace/customize-insert/

Jeste jsem neobalil, ale chystam se pouzit TCG "Just Fit" obaly, jsou tenky a akorat tam pasujou. Na FFG mi zacaly vadit ty zbytecne velky presahy...

27.4.2017 19:02:28

Obaly
Dragon Shield pasujou perfektně. Žádné velké přesahy. Jen ještě upravit insert podle návodu :-)

27.4.2017 21:05:28

obaleno
Jsem praštěný svou TCG historií, takže na neobalené karty skoro nesáhnu, natož s nimi hrát. Obaluju všechno. :-) Zkusím ještě upravit ten insert dle návodu.

28.4.2017 15:47:23

Vybíráme z Bazaru

Timeline: Objevy
Timeline: Objevy
Akt. cena: 7 €
Končí za: 2 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas